2017 04 30

Edgaro Ulanovo ir Luko Lekavičiaus vedamas VDU triumfavo LSKL

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didžiajame finale sensacijos neužfiksuota – čempionų titulus apgynė daugkartiniai Lietuvos ir Europos studentų čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Arūno Juknevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą Kaune, Sabonio krepšinio centre 103:76 (17:17, 32:16, 31:17, 23:26) nugalėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

KTU iš pradžių dar bandė priešintis tituluotiems varžovams – po 10 minučių rezultatas buvo lygus (17:17), tačiau prieš didžiąją pertrauką VDU, kurių gretose Eurolygoje puikiai rungtyniavę žalgiriečiai Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, pakreipė įvykius savo naudai – 49:33.

Trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 30 taškų – 75:45 ir dėl nugalėtojo klausimų nekilo.

Naudingiausiu LSKL finalo rungtynių žaidėjo prizas įteiktas VDU žaidėjui Lukui Lekavičiui.

LSKL bronzos medalius iškovojo antroje rungtynių pusėje lyg iš pelenų pakilęs ir net 17 taškų skirtumą dvikovoje su Lietuvos sporto universitetu (LSU) panaikinęs Klaipėdos universitetas (KU). Lemiamą tritaškį, aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai, pataikė KU komandos kapitonas Evaldas Šaulys ir pajūrio atstovai šventė pergalę 88:87 (22:26, 13:24, 33:19, 20:18).