2023 12 23

D.Adomaičio ir A.Gudaičio klubas toliau dominuoja Japonijoje

Japonijos krepšinio čempionate pirmaujantis Dainiaus Adomaičio vadovaujamas Tokijo „Alvark“ klubas iškovojo 20-ąją pergalę.
Dainius Adomaitis

Šeštadienį sostinės komanda namie 83:68 (19:19, 26:18, 21:14, 17:17) nugalėjo Nagojos „Diamond Dolphins“ krepšininkus.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 2 kartus prasižengė.

20 kartų per 23 turus nugalėjusi Tokijo komanda yra Japonijos čempionato Rytų konferencijos ir viso turnyro lyderė.

Toks rezultatas ne tik garantuoja pirmąją vietą Rytų konferencijoje, bet yra ir geriausias visoje lygoje. „Diamond Dolphins“ (15-8) yra antri Vakarų konferencijoje.

Sekmadienio rytą komandos susitiks dar kartą.