2011 03 07

WTA serijos turnyre Meksikoje triumfavo rusė Anastasija Pavliučenkova (video)

WTA serijos „Whirpool Monterrey Open“ moterų teniso turnyro Meksikoje nugalėtoja antrus metus iš eilės tapo antroji raketė rusė Anastasija Pavliučenkova, vienetų varžybų finale sekmadienį 2:6, 6:2, 6:3 įveikusi favoritę serbę Jeleną Jankovič.
A.Pavliučenkova
A.Pavliučenkova laimėjo turnyrą Meksikoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečiasis Rusijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Be pagrindinio prizo, A. Pavliučenkovai, kuri turnyre per dvejus metus laimėjo 10 mačų iš eilės, atiteko 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.

J. Jankovič tenkinosi 19 tūkst. dolerių piniginiu prizu bei 200 klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo čekės Iveta Benešova poroje su Barbora Zahlavova-Strycova, finale 6:7 (8:10), 6:2, 10:6 nugalėjo vokietę Anną–Leną Groenefeld ir amerikietę Vanią King.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas