Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl „Lietuvos geležinkelių“ taurės kovojo 123 jaunieji tenisininkai

Turnyro dalyviai
Organizatorių nuotr. / Turnyro dalyviai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gruodžio 9–11 dienomis 123 jaunieji tenisininkai ir Kalėdų Senelis šeimininkavo SEB arenoje, kur vyko tarptautinis teniso turnyras „Lietuvos geležinkelių“ taurei laimėti.

„Į turnyrą atvyko dalyviai iš visos Lietuvos ir ne tik. Šiemet sulaukėme ir svečių iš Latvijos bei Kaliningrado – tai džiugina. Mūsų vaikams naudinga pažaisti su užsieniečiais, o ne tik su tais pačiais bendraamžiais, su kuriais nuolat rungtyniauja Lietuvos čempionatuose“, – kalbėjo turnyro vyriausioji teisėja Lina Berankytė.

„Lietuvos geležinkelių“ taurės turnyro, skirto 10–14 metų tenisininkams, kovos vyko nuo ryto iki vakaro. Iš viso keturiose grupėse (10–12 metų berniukai ir mergaitės, 12–14 metų berniukai ir mergaitės) dalyvavo 123 vaikai. Tai 18 tenisininkų daugiau, negu buvo pernykščiame turnyre.

„Tai išties didelis turnyras, ypač žiemos sezonu. Bet kadangi yra SEB arena, kuri suteikė galimybę žaisti, pavyko jį surengti. Turnyras vyko sklandžiai, viskas buvo smagu ir gražu“, – džiaugėsi L.Berankytė.

Daugiausia titulų susižėrė varžybų šeimininkai – SEB arenoje įsikūrusios Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai. Šioje akademijoje treniruojasi daugiau nei 400 įvairaus amžiaus vaikų, bet dėmesys skiriamas ne tik masiškumui, bet ir meistriškumui.

Turnyre dalyvavo ne tik tie jaunieji tenisininkai, iš kurių tikimasi, kad jie taps profesionaliais sportininkais, bet ir tie, kurie treniruojasi tam, kad tiesiog turiningai ir smagiai praleistų laisvalaikį.

Pasak geriausio Lietuvos tenisininko Ričardo Berankio sesers L.Berankytės, mažiesiems tenisas tampa populiariu laiko leidimo būdu: „Sprendžiant iš to, kiek vaikų susirenka į turnyrus ir kiek jų ateina lankyti akademijas ar treniruojasi individualiai pas trenerius, tenisas Lietuvoje labai sparčiai populiarėja.“

„Lietuvos geležinkelių“ taurės turnyre vaikams per dieną teko žaisti po du susitikimus. Turnyras nebuvo lengvas. Vaikai daug laiko praleido teniso kortuose, bet tai jiems bus gera patirtis prieš ateities turnyrus“, – sakė L.Berankytė.

Turnyro dalyvių skaičių padidino ir tai, kad jo metu vyko parodomasis dviejų geriausiųjų Lietuvos tenisininkų R.Berankio ir Lauryno Grigelio mačas. O ypač – sprendimas vaikų turnyro dalyviams suteikti galimybę jį stebėti nemokamai.

Daugeliui atvykstančiųjų tai padėjo apsispręsti. „Manęs jau seniai teniso mėgėjai iš Klaipėdos klausinėjo, ar galės stebėti Ričardo ir Lauryno žaidimą, jei atveš į varžybas savo vaikus“, – pasakojo L.Berankytė.

Jau tampa tradicija, kad šį vaikų turnyrą aplanko Kalėdų Senelis. Jis vaikščiojo po aikštyną, turnyro dalyviams linkėjo sėkmės ir dovanojo saldžias dovanėles.

Turnyro prizininkai:

Berniukai iki 14 metų:

1. Robertas Wrezinskis (treneris Antanas Stancius, Vilniaus teniso akademija)

2. Simonas Žukauskas (treneris Gracijus Remeikis, Kauno „Žalgirio“ stadionas)

3. Paulius Matulevičius (treneris Gvidas Sabeckis, Kauno teniso sporto klubas „Eisas“ – Sabeckio teniso mokykla)

Berniukai iki 12 metų:

1. Martynas Jurkonis (treneris Paulius Jurkėnas, Vilniaus teniso akademija)

2. Lukas Saulis (trenerė Edita Liachovičiūtė, Vilniaus teniso akademija)

3. Dovydas Giedraitis  (trenerė Odeta Naujokaitė, Vilniaus „Lietuvos teniso klubas“)

Mergaitės iki 14 metų:

1. Ieva Druteikaitė (trenerė Edita Liachovičiūtė, Vilniaus teniso akademija)

2. Gabija Druteikaitė (trenerė Edita Liachovičiūtė, Vilniaus teniso akademija)

3. Emilija Kravtaitė (treneris Arnas Žilnys, Palangos sporto centras)

Mergaitės iki 12 metų:

1. Ieva Čeilutkaitė (treneris Tomas Kirstukas, Šiaulių teniso mokykla)

2. Deimante Chailenko (trenerė Rima Bakienė, Kauno teniso klubas „Bim Bam“)

3. Iveta Daujotaitė (treneris Tomas Kirstukas, Šiaulių teniso mokykla)

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Deuce