Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintaro Ruplėno tinklaraštis: Apie įvykusį Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio mačą

Gintaras Ruplėnas
Asmeninio arch.nuotr. / Gintaras Ruplėnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tai pagaliau įvyko. Pagaliau lietuviai gyvai pamatė aukšto lygio tenisą. Su kolegomis svarstėme, kaip pavadinti šį mačą: draugišku, parodomuoju, parodiniu (nuo žodžio parodyti, o ne parodijuoti) ar kaip kitaip.

Aš vis tik jį vadinčiau Lietuvos čempionato finalu. Dėl paprastos priežasties – net ir šypsodamiesi šie vyrai kur kas gražiau ir solidžiau žaidė negu tikrajame čempionate kiti vyrai sukandę dantis ir atidavę visas jėgas.

O ir kas dabar žino to oficialiojo Lietuvos čempiono pavardę? Aš tik žinau, kad Sabeckis finale gavo nuo kažkokio jauno vyruko. Ar manote, kad draugiškame „Barcelonos“ ir „Realo“ mače kas nors norėtų pralaimėti?  Žinoma, nuo traumų saugotųsi, bet pralaimėti tai jau tikrai ne. Manau čia taip ir buvo – žaidė pilna koja stengdamiesi negauti traumų.

Mano prognozės pasiteisino – laimėjo Berankis. Dar negali jis pralaimėti Grigeliui. Tiesiog dar negali. Viską daro truputį geriau. Bet sporte tai nieko nereiškia. Tik truputį atsipalaiduok ir pralaimėsi. Bet ką čia apie mačą – patys matėte.

Teniso pasaulio administracija skelbė, kad kvietimų norėjo 3 000 žiūrovų, o jei būtų galimybė ir protingos kainos, tai, manau, ir kokie 5 000 būtų susirinkę. Kas matė futbolo rungtynes tarp Lietuvos komandų su tiek žiūrovų? Kas matė, kad į draugišką mačą tarp Lietuvos komandų būtų priimami statymai lažybų bendrovėse? Į jas kažkaip, deja, dažniau nuima statymus.

Nemetu akmens į futbolo daržą, tiesiog lyginu. Lankantis vasarą lietuvių sodybose teniso kortus jau pamatysi dažniau negu futbolo vartus, nors juos pastatyti žymiai pigiau (mūsų laikais juos atstojo dvi plytos).

Na va, norėjosi pasidžiaugti už tenisą, o išėjo pakeliui dar ir už futbolą paverkt. Dar norėtųsi, kad  kai kurie asmenys pagalvotų apie tai, bet jie vis tiek negalvos. Jie užsiėmę galvojimu, ką čia dar apmokestint. Pradedu galvoti, ar neuždės ir tenisui prabangos mokesčio.

Tokios tai padrikos mintys po puikaus mačo bekepant bulves.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Deuce