Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Brazauskas: „Viena koja buvau TEN“

Kristina Brazauskienė vyrą Algirdą ligoninėje lanko kelis kartus per dieną.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Algirdas Brazauskas negaili gražių žodžių Kristinai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po sunkaus mėnesio ligoninėje prieš savaitę išleistas į namus prezidentas Algirdas Brazauskas dienraščiui „Respublika“ pirmą kartą atvirai prabilo apie išbandymus ligoninėje.

Duodamas interviu dienraščio „Respublika“ žurnalistui Juliui Girdvainiui A.Brazauskas neslėpė – iki šiol jaučiasi nekaip. „Mano svajonė – pagyventi bent keletą metų. Nepretenduoju nieko nuveikti, nes puikiai žinau savo galimybes“, – sakė A.Brazauskas ir prisipažino, kad dabar norisi tik bendrauti su savo žmonėmis, būti tarp vaikų, anūkų.

Prezidentas sako, kad kova su liga tęsiasi ir dabar, grįžus namo. „Buvo labai siaubinga, juk viena koja buvau TEN. Jutau amžinybę. Nėra manęs. Tik juoda bedugnė“, – baisiais išgyvenimais ligoninėje dalinosi A.Brazauskas. Tuos išgyvenimus A.Brazauskas vadina siaubu, tikromis haliucinacijomis. „Gyvenime dar neteko išgyventi tokių dalykų. Pats tikriausias siaubas“, – kartoja A.Brazauskas.

Prezidentas sako, kad dabar jaučiasi pusėtinai, jau grįžta apetitas, pamažu vaikštinėja namie, tiesa, į lauką kol kas neina. „Pirmą kartą manęs nebuvo ir Vasario 16-osios parade“, – prisipažįsta A.Brazauskas.

Pasakodamas apie ligą ir jam tekusius išbandymus A.Brazauskas taip pat kalba ir apie asmeninį gyvenimą, santykius su dviem žmonom. „Mano žmona Kristina yra labai gera. Ta, antroji, mano žmona. O su pirmąja, Julija, aš turėjau daug vargo“, – prisipažįsta A.Brazauskas. Julija, anot vyro, jam kainavo daug nervų, ji kategoriškai atsisakydavo vykti į bet kokius oficialius vizitus, renginius.
Tiesa, A.Brazauskas paneigė sklandančius gandus, kad jo pirmoji žmona gėrė. „Ji nenorėdavo niekur rodytis viešai vien todėl, kad toks jau jos charakteris“, – sakė „Respublikai“ A.Brazauskas.

Apie Kristiną A.Brazauskas sakė, kad simpatiją jai pajuto prieš 25 metus, tačiau tuo metu neardė šeimų vien todėl, kad augo abiejų jų vaikai. Be to, tuo metu jis užėmė aukštus postus, tad ir reakcija visuomenėje galėjo būti neprognozuojama. „Ir taip, kas dėjosi visuomenėje, kai nebeišlaikiau – būdamas premjeru išsiskyriau su Julija ir vedžiau Krsitiną. Bet daugiau kitaip nebebuvo įmanoma“, – pasakojo A.Brazauskas.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min