Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atleistas ne kartą neblaivus prie vairo įkliuvęs notaras E.Aleksonis

Ernestas Aleksonis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ernestas Aleksonis Vilniaus kelių policijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teisingumo ministras Remigijus Šimašius atleido notarą Ernestą Aleksonį, ne kartą policijai įkliuvusį neblaivų prie vairo. E.Aleksonis notaru dirbti nebegalės nuo šio penktadienio, balandžio 9 dienos.

Ministras E.Aleksonio atleidimo iš notaro pareigų įsakymą pasirašė įsigaliojus Vilniaus apygardos teismo sprendimui, kuriuo buvo nuspręsta netenkinti E.Aleksonio skundo dėl Notarų garbės teismo 2008 m. balandžio 11 d. sprendimo panaikinimo.

Notarų garbės teismas buvo pasiūlęs atleisti E.Aleksonį iš notaro pareigų dėl dar 2008 m. kovo 11 d. įvykusio incidento, kurio metu įtariamai neblaivus notaras nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į kelkraštį.

Po šio įvykio E.Aleksoniui buvo iškeltos dar trys drausmės bylos už vairavimą išgėrus bei esant neblaiviam darbe. Prasidėjus šiai pažeidimų virtinei teisingumo ministras sustabdė E.Aleksonio įgaliojimus, kad notaras negalėtų faktiškai vykdyti veiklos, tačiau negalėjo jo atleisti, nes notaras teismui buvo apskundęs visus sprendimus atleisti jį iš einamų pareigų.

E.Aleksonis penkerius metus negalės eiti notaro pareigų bei dirbti kito darbo, kuriam atlikti keliami nepriekaištingos reputacijos reikalavimai.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min