Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beribiai masažo malonumai

Masažas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Masažas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Masažo paslaugas teikiančios įmonės ar privatūs asmenys už papildomą atlygį kartais drįsta nusižengti įstatymams. Už tai, kad vertėsi prostitucija, šįmet nubausta dvigubai daugiau žmonių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, rašo „Lietuvos žinios“.

Dienraščio žurnalistai domėjosi, kokiai avantiūrai už papildomą atlygį ryžtųsi erotinių skelbimų autoriai, ar iš tikrųjų po atpalaiduojamojo masažo šydu kartais slepiasi prostitucijos paslaugas teikiantys asmenys.

Masažo salonų atstovai lyg susitarę vengė tiesaus atsakymo į klausimą apie galbūt teikiamas intymias paslaugas. Vieno Vilniuje ir Druskininkuose veikiančio masažo salonų tinklo darbuotoja tikino, jog dar nėra pasitaikę atvejų, kad klientai būtų reikalavę seksualinių paslaugų.

Žurnalistui susisiekus su mergina, prisistačiusia Elos vardu ir pasiskelbusia internete, jog atlieka erotinius masažus, paaiškėjo, kad ji už jokius pinigus nesutiktų tenkinti lytinių kliento troškimų: „Darome erotinius masažus, turime specialiai įrengtą jaukią studiją. Kainos priklauso nuo žmogaus poreikių, tačiau už pigiausią paslaugą tektų sumokėti 110 litų.“

Internete skelbiamo erotinio masažo skelbimo autorė Lina plačiau nupasakojo apie siūlomas paslaugas: „Laiką kartu su jumis leistų dvi merginos. Pavaišintume arbata, o netrukus visi kartu atsidurtume burbulinėje vonioje, kurioje būtumėte stimuoliuojamas iki visiško pasitenkinimo. Po visko dar kartą būtumėte pavaišintas skania arbata“, – malonumų scenarijų išdėstė mergina.

Pasidomėjus, ar būtų įmanoma susitarti dėl intymesnių paslaugų, ji akcentavo, kad sekso paslaugų neteikia, tačiau lyg tarp kitko pridūrė, jog susitikimą geriausia būtų derinti tiesiogiai, o ne telefonu. Minėtos 2 val. trunkančios paslaugos atsieitų nemenką sumą – 500 litų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyriaus (ETPPS) vyresnysis specialistas Miroslavas Pažusinskis „Lietuvos žinioms“ pasakojo, kad pernai per pirmus keturis mėnesius Vilniuje nustatyta 50 pažeidimų, susijusių su vertimusi prostitucija. O šiemet per tą patį laikotarpį šis skaičius šoktelėjo iki 108.

Pasak M.Pažusinskio, erotinio masažo paslaugas teikiantys asmenys įstatymų nepažeidžia iki tol, kol nepradeda tenkinti kliento lytinės aistros. Įkliuvus pirmą kartą pažeidėjams gresia bauda nuo 300 iki 500 litų, o pakartotinai – bauda iki tūkstančio litų arba 30 parų administracinio arešto. Anot pareigūno, skelbimai, kuriuose dominuoja tokios frazės kaip „ieškau meilužio“, „teikiu paramą“ ir panašios, yra tikrinami.

36 metų vilnietė R.Pranckūnaitė dėl vertimosi prostitucija tapo etatine sostinės teismų lankytoja. Moteris prostitucija verčiasi beveik du dešimtmečius, teismo skiriamas baudas ji sumoka laiku, bet neteisėtos veiklos neatsisako. Be to, moteriai net sumokėjus baudas, likdavo pinigų  plastinėms operacijoms, kurių ji pasidarė jau dešimtis.

Ne itin griežti įstatymai net už pakartotinį nusižengimą – puiki dirva klestėti prostitucijai, rašo „Lietuvos žinios“. Juolab kad šio amato atstovėms daug parankiau susimokėti nedideles baudas, nei vilkti mokesčių naštą legalizavus prostituciją.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min