Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beveik 50 Lenkijos ugniagesių mašinų per Lietuvą išvyko padėti į Rusiją, kuri siaubiama gaisrų (nuotraukos, video)

Lenkų ugniagesiai per Lietuvą pasieks Latvijos pasienį, o iš ten vyks toliau į Rusiją
vilkmerge.lt nuotr. / Lenkijos ugniagesių kolona pro Lietuvą juda į Rusiją.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Marijampolės, Kauno, Ukmergės ir Zarasų apylinkių gyventojus šeštadienį galėjo nustebinti kelyje sutikta neįprastai didelė ugniagesių mašinų. Lietuvos policijos ekipažai nuo Kalvarijos pasienio posto iki sienos su Latvija lydėjo 49 Lenkijos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų mašinas, kuriomis vyko 159 ugniagesiai gelbėtojai.

Iš Latvijos lenkų ugniagesiai toliau vyks į Rusiją, kurioje dėl nematytų karščių kilo daugybė gaisrų. Lenkų pareigūnai padės Rusijos ugniagesiams juos gesinti, teiks kitą pagalbą.

Pro Kauną, Ukmergę ir Zarasus iki sienos su Latvija vykusį lenkų ugniagesių karavaną lydėjo Lietuvos policijos pareigūnai, užtikrinę, jog kaimyninės šalies gelbėtojų kelionė vyktų sklandžiai ir saugiai. Pasienio punktuose kolegoms talkino ir Lietuvos ugniagesiai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai.

„Lenkijos ugniagesiai į mus kreipėsi pagalbos, bet mes tik tarpininkavome jiems bendraujant su policija. Maršrutą, kuriuo vyko lenkų ugniagesių ekipažai, sudarė Policijos departamentas“, – 15min.lt sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius. 

Kauną lenkų ugniagesiai pasiekė apie 19.30 val. Vėliau pasuko link Jonavos bei Ukmergės. Čia trumpam stabtelėjus papildyti degalų atsargas, kelionė tęsis iki Zarasų ir pasienio su Latvija. Nuo šios vietos Lenkijos ugniagesius savo globon perims kaimyninės šalies pareigūnai.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min