Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Grybauskaitė: pareiga ginti Tėvynę – garbingas pasirinkimas (nuotraukos)

Prezidentė D.Grybauskaitė suteikė laipsnius kariūnams.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Prezidentė D.Grybauskaitė suteikė laipsnius kariūnams.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė Leitenanto laipsnius Lietuvos karo akademijos absolventams.

Prezidentė pasveikino Karo akademijos absolventus tapus leitenantais ir pabrėžė, jog nuo šiol jų atsakomybėje bus ne tik kariai, bet ir Lietuvos laisvė. „Kardas, kuriuos paliečiau Jūsų pečius, teprimena Jums, kad esate narsių Lietuvos karžygių pasekėjai, kurie kardu gynė mūsų protėvių kraštą“, – kalbėjo prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šalies vadovė pabrėžė, jog valstybė Karo akademijos absolventams – leitenantams patikėjo atsakingą pareigą tapti profesionaliais, ryžtingais ir dorais Lietuvos gynėjais, atsakingais ir pagarbos vertais lyderiais. Pasak prezidentės, tam neužtenka vieną kartą įgyti profesinių žinių, o reikia mokytis kiekvieną dieną, imti patirtį iš kiekvienos situacijos, kiekvieno sprendimo, kaupti išmintį ir nepamiršti, kokiu tikslu juos puošia karininko antpečiai.

„Kiekvieną tarnybos dieną skirti „Tėvynės labui“ yra milžiniškas įsipareigojimas. Tai bus ne tik Jūsų darbas, bet visas gyvenimas, Jūsų misija. Tam privalėsite atiduoti daugiau nei gausite – save, savo laiką, gabumus, ištvermę ir energiją. Už pasirinkimą eiti kario keliu sulauksite žmonių pagarbos ir padėkos, teisės tuo didžiuotis. Tai – garbingas ir teisingas pasirinkimas“, – kalbėjo D.Grybauskaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min