Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Generalinio prokuroro pavaduotoju paskirtas Tomas Staniulis (papildymai visame tekste)

Kandidatas Tomas Staniulis
Prokuratūros nuotr. / Kandidatas Tomas Staniulis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antruoju naujojo generalinio prokuroro Dariaus Valio pavaduotoju paskirtas Kauno rajono apylinkės prokuratūros vadovas Tomas Staniulis.

Antradienį prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl T.Staniulio skyrimo generalinio prokuroro pavaduotoju, o T.Staniulis prezidentūroje davė priesaiką. Naująjį generalinio prokuroro pavaduotoją pasveikino šeima ir artimieji.

Sveikindama naująjį generalinio prokuroro pavaduotoją, prezidentė teigė, jog jam, kaip ir likusiai prokuratūros vadovybei, teks atsakinga užduotis atstatyti visuomenės pasitikėjimą teisėsauga.

„Labai linkiu būti komandos nariais, vienas kitam padėti, prisiimti atsakomybę ir ja dalintis. Iššūkiai didžiuliai, atsakomybė taip pat. Jūsų patirtis, energija, tiek kiek jau sugebėjote pasiekti gyvenime, turi jums padėti priimti naujus sunkumus ir naujus iššūkius“, – sakė D.Grybauskaitė. Ji ragino T.Staniulį neapvilti visuomenės ir daryti viską, ką gali, kad prokuratūra būtų tikima ir pasitikima. „Aš kiek galėsiu, tiek padėsiu“, – žadėjo šalies vadovė.

T.Staniulis teigė, jog dirbdamas generalinio prokuroro pavaduotoju sieks grąžinti žmonių viltį ir tikėjimą, kad ištikus nelaimei jie nebus užmiršti. „Turime dirbti vieningai, atsakingai ir ryžtingai, kad galėtume įgyvendinti įstatymų reikalavimus ir užduotis“, – sakė T.Staniulis. Jis pridūrė, jog geriausias darbo įvertinimas jam yra nukentėjusiųjų padėkos žodžiai.

D.Valys savo pavaduotojo kandidatūrą prezidentei pateikė praėjusią savaitę. Paskyrus antrąjį generalinio prokuroro pavaduotoją, prokuratūros vadovybės formavimas baigtas.

Liepos 12-ąją buvo paskirtas pirmasis D.Valio pavaduotojas, juo tapo Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus prokuroras 35-erių Darius Raulušaitis.

Komentarai
Temos Prokuratūra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min