Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno 2-osios klinikinės ligoninės gydytojai mitinguos

Kauno 2-osios klinikinės ligoninės darbuotojai vėl rengiasi protesto akcijai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno 2-osios klinikinės ligoninės darbuotojai vėl rengiasi protesto akcijai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nepatenkinti Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimais trečiadienį prie savivaldybės pagrindinio pastato žada piketuoti Kauno 2-osios klinikinės ligoninės darbuotojai. Savivaldybės išduotame leidime nurodyta, kad mitinguoti ligoninės gydytojai galės nuo 8.30 val. iki 11 val.

Pasak protesto akcijos rengėjų, planuojama, kad mitinge dalyvaus apie 600 žmonių. Akcijos tikslas – išreikšti savo nepasitenkinimą dėl misto valdžios ketinimų atleisti ligoninės direktorių Tautvydą Jankauską.

Priminsime, kad praėjusį ketvirtadienį, spalio 14 dieną, Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė, kad Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktoriumi dabartinio vadovo T.Jankausko nedarbingumo laikotarpiu laikinai dirbtų Arvydas Rimkevičius. Posėdyje buvo svarstomas savivaldybės administracijos siūlymas direktorių T.Jankauską atleisti iš pareigų dėl šiurkštaus darbo pareigų pažeidimo. Tačiau kadangi svarstyme dėl ligos negalėjo dalyvauti T.Jankauskas, klausimas atidėtas.

Kaip skelbiama savivaldybės išplatintame pranešime, Socialinių reikalų departamento direktoriaus Gedimino Jankaus nuomone, būtent T.Jankauskas stabdo Kauno miesto savivaldybei priklausančių sveikatos priežiūros įstaigų – Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ir Kauno 2-osios klinikinės ligoninių – reorganizavimą, sujungiant jas.

Šis mitingas - ne pirmasis, kurį rengia ligoninės darbuotojai. Kelis kartus jie protestavo dėl miesto valdžios ketinimų sujungti dvi gydymo įstaigas - Kauno 2-ąją ir Kauno Raudonojo kryžiaus klinikines ligonines. Nepaisant to, politikai nusprendė įstaigas sujungti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min