Spindintis Baku: apie bėdas čia tylima, o homoseksualūs atvykėliai viešumoje pernelyg nedemonstruoja savo jausmų
Specialiai 15min.lt iš Baku... (ATNAUJINTA: 13.03) 12 SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
Penktadienis
2012.05.25
Šalies vadovė įsitikinusi, kad vadinamoji pedofilijos byla ir su ja susiję įvykiai – išbandymas visai teisėsaugos sistemai.
„Apskritai Kauno įvykių tyrimas yra ne tik bylos, bet išmėginimas visai teisėsaugos sistemai. Ne tik policijai, ne tik prokuratūrai, bet apskritai visai teisėsaugos sistemai. Visuomenės pasitikėjimas tokiu būdu turėtų būti atkurtas tik parodant rezultatus ir atsakant į klausimus, kurie visuomenės šiuo metu yra labai plačiai diskutuojami“, – D.Grybauskaitės poziciją perdavė jos atstovas spaudai Linas Balsys.
Pasak jo, su teisėsaugos atstovais susitikusi prezidentė domėjosi, ar Generalinė prokuratūra išnaudoja visas prieinamas teisines priemones, ar atliekami visi procesiniai veiksmai, ir iš laikinai generalinio prokuroro pareigas einančio Raimondo Petrausko išgirdo, kad „galbūt ir ne visos priemonės išnaudotos, kad galbūt yra rezervų“.
L.Balsys taip pat akcentavo, esą prezidentė D.Grybauskaitė įsitikinusi, kad šiuo metu svarbiausias dalykas – „iš vienos pusės, teisėsaugos institucijų reputacija, iš kitos pusės, kuo greitesnis, kuo spartesnis tiesos sužinojimas ir taško padėjimas bylose, kurios yra sukėlusios didelį rezonansą“.
„Esminis dalykas – prezidentė paragino įstatymų numatytose ribose kuo viešiau, kuo atviriau, profesionaliau ir nešališkiau tirti Kauno įvykių bylas ir pateikti visuomenei kuo išsamesnius atsakymus. Visuomenė turi teisę žinoti, pavyzdžiui, D.Kedžio atveju, kaip buvo vykdoma jo paieška, kaip buvo tiriama jo mirties priežastis ir pan. Tai klausimai, kuriuos kelia visuomenė.
Prezidentė savo ruožtu taip pat akcentavo būtinybę, kad prokuratūra būtų nešališka, nepriklausoma, autonomiška. Taip pat profesionali, objektyvi ir atvira, kiek tai įmanoma“, – žurnalistams sakė L.Balsys.
neturi vaiku todel jai nesuprantamas motinos skausmas kaip jos sunu kankina apkaltina nuzudymu ir NUZUDO
bijo ji tu spec. pedofilu........nes irgi gali paspringti
vidinis patikrinimas...vel vilkinimas. Prezidente eilini karta leidzia vilkinti sia byla (dabar jau bylas, nes nuzudytas dar vienas zmogus---Kedys). Valantinas menesiu menesiais pudravo visu smegenis:jau savaites pabaigoj..., jau kita menesi..., greitai atskleisime...ir nieko----tik kaltinimai Usui susvelnejo. Prezidente ne kriukt apie tai. Dabar vel lauksim vidinio patikrinimo isvadu----lauksim ilgai ilgai...
pabande dirbt `kaip seime ji isdulkino matem `prokurorai pabande patyrinet automobiliu pirkima uz kanceliarines lesas `gal kas nematet ka jiem istaise seimo lervos `kas dar nori padirbet ?
Skaityti visus komentarus (27)

* Donatas Montvydas – „Eurovizijos“ finale! (ATNAUJINTA: 00.47) 551
* Donato Montvydo sėkmingas pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje sukėlė jo kolegų euforiją Vilniuje 14
* Antrojo pusfinalio metu aistros virė ir žiniasklaidos atstovų gretose 4

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 00.47) 551
* Donato Montvydo sėkmingas pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje sukėlė jo kolegų euforiją Vilniuje 14
* Antrojo pusfinalio metu aistros virė ir žiniasklaidos atstovų gretose 4
* „Eurovizijos“ gerbėjai konkurso stebėti kartu su 15min.lt susirinko PLC „Panorama“ (ATNAUJINTA: 00.42) 16
FOTOGALERIJA: Donatas Montvydas pasirodė antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje
FOTOGALERIJA: Antrasis pusfinalis Baku „Eurovizijos“ spaudos centre
su Prezidentės nuomone taip, palygint, greit nusėdo giliai 15min.puslapyje...