Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl Lietuvos žvaigždės neaukoja Haičiui (video)

Žemės drebėjimas Haityje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Žemės drebėjimas Haityje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos gyventojai per įvairias akcijas nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Haičio žmonėms paaukojo beveik 160 tūkst. litų.

Aišku, tai nė iš tolo neprilygta Holivudo žvaigždžių suaukotiems milijonams, tačiau toks indėlis labai brangus ir vertingas ne dėl sumų, o dėl to, kad net ir krizės draskomos Lietuvos žmonės sugeba užjausti kenčiančius kitame pasaulio gale.

„TV publika“ domėjosi, ar Lietuvos įžymybės, sekdamos George'o Clooney (surengė telemaratoną ir paaukojo 1 mln. dolerių), Angelinos Jolie ir Brado Pitto (1 mln. dolerių), Sandros Bullock (1 mln. dolerių) pavyzdžiu, aukojo pinigų nukentėjusiesiems nuo žemės drebėjimo.

TV laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė, vos išgirdusi apie nelaimę, pati paaukojo per organizaciją „Gelbėkite vaikus“. Menininkė tiki, kad pinigai pasieks reikiamus žmones ir bus panaudoti kilniam tikslui.

Įvairiose labdaros akcijose aukoja ir aktorius, TV laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Tačiau šį kartą jis nespėjo atkreipti dėmesio į nelaimę, nes  vos prieš kelias dienas grįžo iš Austrijos.

TV laidų vedėja Livija Gradauskienė prisipažino: nors apie nelaimę girdėjo, apie galimybę aukoti nežinojo. „Retai kada žiūriu televizorių, todėl nežinojau, kad yra galimybė paaukoti pinigėlių“, – sakė Livija. Tačiau moteris pažadėjo, kad vos pamačiusi specialų telefono numerį būtinai paaukos.

Informacijos trūkumu apie galimybę aukoti skundėsi ir TV laidų vedėjas Rolandas Vilkončius. „Manau, žmonės Lietuvoje yra prastai informuoti, kaip galima būtų padėti nukentėjusiesiems. Be to, nėra informacijos, kas užtikrina, kad visa parama yra skaidri, o pinigai pasieks tikslą“, – sakė R.Vilkončius.

Neaukojo ir gera širdimi garsėjanti Rūta Mikelkevičiūtė, nes šiuo metu jos kiti prioritetai. „Man aktualu vėžiu sergantys vaikai. Turiu fondą ir tuo rūpinuosi“, – paaiškino žinoma žurnalistė. 

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min