Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medikai rengiasi mitingui

Kauno 2–osios klinikinės ligoninės vadovas T.Jankauskas aiškina, kad susitikimo datą derino su mero referente.
LŽ nuotr. / Kauno 2–osios klinikinės ligoninės vadovas T.Jankauskas nesutinka, kad jo vadovaujama įstaiga būtų prijungta prie kitos miesto ligoninės.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį prie Kauno miesto savivaldybės vyks VšĮ Kauno 2-osios klinikinės ligoninės darbuotojų ir visuomenės mitingas. Į protesto akciją medikai renkasi dėl Kauno miesto savivaldybės politikų ketinimų prijungti šią ligoninę prie VšĮ Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės. .

Ligoninių sujungimo klausimas bus svarstomas ketvirtadienį vyksiančiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje.

Mitingui besirengiantys medikai tikina, jog politikams pritarus ligoninių sujungimui Kauno 2-oji klinikinė ligoninė bus sunaikinta. Be to, baiminasi, jog toks sprendimas priimtas vadovaujantis vien politiniais interesais. 

Kauno 2-osios klinikinės ligoninės kolektyvą papiktino, kuomet sausio 19 dieną vienos televizijos laidoje Kauno miesto savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Raimundas Kaminskas, komentuodamas ligoninių jungimo klausimą, atvirai atskleidė tikrąją „sprendimo“ priežastį-politinius interesus: „Aš pirmiausia kalbu apie politinius interesus, paskiau yra racionalūs, ekonominiai ir panašiai. Mums įstatymas davė tokią teisę...“ – reportaže nurodė politikas.

Kaip nurodoma mitingo organizatorių išplatintame pranešime, ligoninės darbuotojai mano, kad tai nesuderinama su politikų pagrindiniais elgesio principais, kuriais turėtų politikai vadovautis viešajame gyvenime (Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso 4 str.): pagarbos žmogui ir valstybei, teisingumo, sąžiningumo, skaidrumo ir viešumo, padorumo, pavyzdingumo, nesavanaudiškumo, nešališkumo, atsakomybės. Juk politikai tai tie patys Lietuvos piliečiai, išrinkti priimti logiškus ir teisingus sprendimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min