Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mįslė sostinės gatvėse – 17 metų senumo plakatai su A.M.Brazausko atvaizdu (atnaujinta 16.21 val.)

Ant Liejyklos gatvėje esančio pastato sienos pakabintas senas plakatas su A.M.Brazausko atvaizdu.
15min.lt skaitytojos Karolinos nuotr. / Ant Liejyklos gatvėje esančio pastato sienos pakabintas senas plakatas su A.M.Brazausko atvaizdu.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sostinėje mįslingai pasirodė prieš keletą savaičių mirusio prezidento Algirdo Mykolo Brazausko atvaizdai – senamiestyje kažkas iškabino jau archyvinių 1993 metų prezidento rinkimų kampanijos plakatų su jo portretu. Kas ir kodėl tai padarė, kol kas neaišku.

Naujienų portalui 15min.lt pirmadienį vakare darytas nuotraukas su iškabintais plakatais atsiuntusi skaitytoja Karolina sakė plakatų su A.M.Brazausko atvaizdu pastebėjusi ant Liejyklos gatvėje esančio pastato sienų.

„Tie plakatai gerai įsilieja į kontekstą, nes tose vietose dažnai kabinami įvairūs plakatai jau yra nublukę nuo saulės. Šie plakatai (su A.M.Brazausko atvaizdu – aut. past.) – seni, taip pat nublukę, todėl atrodo, lyg ten kabėtų jau seniai“, – sakė mergina.

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, iš 15min.lt sužinojęs apie mieste iškabintus plakatus su velionio prezidento A.M.Brazausko portretais, pasipiktino: „Iškabino? Na, čia dabar... Kažkas nustebino... Kurioje vietoje čia?“

Jis sakė tokį nusprendusių šitaip papokštauti ar kitokių sumetimų turėjusių asmenų elgesį vertinantis neigiamai. „Tokio klausimo partijoje niekas nesvarstė ir niekas nediskutavo. Prezidiumo posėdis bus liepos 19 dieną ir mes apie tai kalbėsime. Pirmiausia turiu išsiaiškinti, ar tikrai ne mūsiškiai tą darbą atliko“, – kalbėjo A.Butkevičius.

Jis tvirtino, kad bus būtinai aiškinamasi, kas mieste iškabino senus plakatus. „Kreipsimės į atitinkamas institucijas, kurios prižiūri, kad reikiamose vietose kabėtų reikiami plakatai, reikiama informacija“, – sakė Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas.

Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus apskrities skyriaus pirmininkas ir Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius apie mieste kabančius senus plakatus taip pat išgirdo tik iš 15min.lt. „Pirmą kartą girdžiu. Norėčiau išsiaiškinti. Būtinai nusiųsime ten žmonių“, – sakė R.Adomavičius ir patikino, kad seni prezidento rinkimų kampanijos plakatai iškabinti tikrai ne partijos iniciatyva.

Papildyta 16.21 val.: R.Adomavičius 15min.lt informavo, jog „archyviniai“ plakatai su velionio A.M.Brazausko atvaizdu buvo iškabinti ant privačių patalpų sienų. Jo teigimu, patalpų savininkai tiesiog buvo paprašyti plakatus nukabinti.

Paklaustas, ar nepavyko išsiaiškinti, kas, kur galėjo saugoti ir kodėl iškabino šiuos plakatus, vicemeras sakė: „Ne, tikrai nežinome“. Anot R.Adomavičiaus, neaišku ir dėl kokių motyvų plakatai „išlindo“ į viešumą. „Jie iškabinti paprastai, be jokių pripaišymų. Tiesiog pakabinti seni plakatai, ir tiek“, – sakė vicemeras.

15min.lt skaitytojos Karolinos nuotr./Sostinės gatvėse  17 metų senumo plakatai su A.M.Brazausko atvaizdu.
15min.lt skaitytojos Karolinos nuotr./Sostinės gatvėse – 17 metų senumo plakatai su A.M.Brazausko atvaizdu.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min