Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rytinėje maldos akcijoje – prigrasymai su niekuo nekalbėti (nuotraukos)

Tikintieji meldėsi, kad Lietuva nepražūtų dėl gėjų.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Tikintieji meldėsi, kad Lietuva nepražūtų dėl gėjų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prie Vilniaus arkikatedros šeštadienio rytą susirinko tikintieji, kurie su monsinjoru Alfonsu Svarinsku 1,5 valandos kalbėjo rožančių ir meldėsi, kad gėjai nepražudytų Lietuvos. Tačiau maldos akcija, kitaip nei buvo tikėtasi, sutraukė vos kelias dešimtis daugiausia garbaus amžiaus tikinčiųjų.

„Mes melsime Dievą, kad Dievas gelbėtų Lietuvą. Jie nori sugriauti šeimas, kurie yra valstybės pagrindas, jie nori sugriauti dorą, kuri yra Dievo įsakymas, jie nori viską pakeisti. Jie patys žūsta ir kitus nori patraukti į pražūtį, – prieš maldą sakė monsinjoras, netrukus homoseksualus pavadinęs iškrypėliais. – Dėkoju laikinai einančiam generalinio prokuroro pareigas Raimondui Petrauskui, kuris drįso pasipriešinti – te Dievas jam atlygina. Dėkoju ir visiems patriotams, o ypač jaunimui, kurie net savo gyvybės kaina yra pasiryžę ginti Lietuvą.“

Vėliau monsinjoras paragino kelias dešimtis susirinkusiųjų melstis ir „už tuos nelaimingus, kurie davė nelaimingą leidimą gėjų demonstracijai“, kurie „padeda griauti Lietuvą“ ir prašė, kad Dievas būtų jiems gailestingas.

„Dabar mes melsimės pusantros valandos, o tada eisime – pasakyta bus kur. Kada eisime keliu, nešnekėkite be reikalo su niekuo! Tyliai melskitės. O ypatingai nešnekėkite su valdžios atstovais! Yra žmonių, kurie pašnekės ir paaiškins“, – griežtai maldos akcijos dalyvius prigrasė A.Svarinskas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min