Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FTB: kaip Komskiai tarnauja žmonėms?

Per FTB – apie kontrabandinę Komskių kunigaikštystę.
LNK nuotr. / Per FTB – apie kontrabandinę Komskių kunigaikštystę.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neseniai Kęstas Komskis vaidino kovotoją su mafija, kurį persekioja Seimo pirmininkė, žurnalistai ir Pagėgių bedaliai. Tačiau kaip yra iš tikrųjų? Pavasarį, kilus skandalui, kai Seimo pirmininkė pareiškė nepasitikėjimą Kęstu Komskiu dėl jo galimų sąsajų su kontrabanda, antikorupcijos komisijos primininkas priėmė gujamo ir skriaudžiamo žmogaus įvaizdį, teigiama LNK pranešime spaudai.

Turėdamas savo rankose rimtus įtakos svertus, oponentus pradėjo gnaibyti po vieną. Į K. Komskio vadovaujamos Seimo Antikorupcijos komisijos akiratį pateko net Irena Degutienė, tačiau pradėti tyrimai dar nepabaigti. „Ji mūsų akiratin pateko per mediciną, ir dėl statybos, bet jie kažkaip taip ir nuplaukė dideliam paviršiuje, rezultatų nėra“, – klampiai situaciją aiškino Kęstas Komskis.

Seimo narys Kęstas Komskis atsuko ginklą ne tik prieš Seimo pirmininkę, bet ir prieš Birutę, kuri, gatvėje pamačiusi Ireną Degutienė, papasakojo, jog matė, kaip Kęsto Komskio brolis, dabartinis savivaldybės meras Virginijus Komskis rūpinosi prie jos namų purvynuose įklimpusiu, kontrabandą vežančiu vilkiku. Ponią Birutę į teismą padavė Kęsto Komskio brolis Virginijus Komskis.

Kitam Pagėgių gyventojui, neseniai prabilusiam apie brolių Komskių valdymą, taip pat nepasisekė – jis buvo apiplėštas. Elektros įmonės vadovas mano, kad jo pasisakymai ir apiplėšimas – ne atsitiktiniai dalykai. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min