Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girtutėliam vairuotojui Alytaus rajono policininkai nutarė galutinai negadinti Velykų – alaus bambalių ir traškučių neatėmė

Sulaikymo vietoje
15min.lt skaitytojo Rimvydo nuotr. / Mašinos netekęs kelių erelis kelionę tęsė pėsčiomis, bet ne tuščiomis. Galbūt todėl jo nuotaika išliko šventiška.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio pavakarę Junčionių kaime pats save į spąstus įvarė girtutėlis „Renault Megane Scenic“ vairuotojas. Kelių erelis atkreipė aplinkinių dėmesį, kai nuvažiavo nuo kelio ir nebepajėgė į jį sugrįžti. Ten įstrigusį jį policininkai sulaikė, surašė pažeidimo protokolą dėl girtumo ir paleido pėsčią laukais. Ne tuščiomis – nei alaus „bambalių“, nei traškučių Velykų vakarą patruliai iš girtuoklio neatėmė.

Balandžio 20 d., velykinio sekmadienio pavakarę, apie 16 val. Pivašiūnų seniūnijos Junčionių kaime, kelio Alytus–Pivašiūnai–Vilnius 17-ame kilometre, buvo sustabdytas neblaivus vairuotojas.

Pasak šį sulaikymą užfiksavusio 15min.lt skaitytojo Rimvydo, kelių erelis prisistatė vardu „Lietuvos pilietis.“

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai 15min.lt informavo, kad šis „Renault Megane Scenic“ vairuotojas nieko nesužalojo ir jokios avarijos nepadarė, o tik nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir pakelėje įstrigo. Neblaivaus vairuotojo bandymai išsiropšti į kelią neliko nepastebėti aplinkinių gyventojų.

Pareigūnai nustatė vyriškiui didesnį nei 3 promilių alkoholio girtumą.

Įtardami, kad vairuotojas neblaivus, žmonės iškvietė patrulius. Pareigūnai nustatė vyriškiui sunkų, didesnį nei 3 promilių alkoholio girtumą.

Pažeidėjas sutiko prasikaltęs ir elgėsi geranoriškai – nesipriešino, nesiplūdo, kyšio nesiūlė. „Jis buvo jau bejėgis“, – minėjo vienas pareigūnų.

„Policijos pareigūnams suforminus pažeidimą ir iškvietus techninės pagalbos automobilį, pilietis su trimis bambaliais alaus ir čipsų pakeliu patraukė Pivašiūnų kryptimi. Paklaustas, kas atsitiko, tik nusikeikė ir pasiteiravo, gal noriu alaus“, – rašo 15min.lt skaitytojas Rimvydas.

Nors ir išsaugojo šiokį tokį vaišių glėbį šiam vakarui, pastarosios Velykos „Renault“ vairuotojui apkars – už šiurkščius KET pažeidimus jam gresia teismas ir tūkstantinė bauda.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min