Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdų naktį girti agresyvūs kauniečiai švaistėsi kumščiais

Pyktis
sxc.hu nuotr. / Pyktis. Asociatyvinė nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ramiau atsikvėpę per Kūčias ir pirmąją Kalėdų dieną, antrosios naktį Kauno policijos pareigūnai turėjo daug darbo. Teko tramdyti tarpusavyje susimušusius, prieš sutuoktinį ranką kėlusius, pareigūnams grasinusius neblaivius kauniečius.

Apie 1 val., Raudondvario plente 27 m. vyriškis pasipriešino policijos patruliams, išplūdo juos necenzūriniais žodžiais. Jis uždarytas į areštinę. Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Tuo pačiu metu patruliai gavo pranešimą, kad Šiaurės prospekte esančiame bute mušama aštuoniolikmetė. Nuvykus nurodytu adresu, rastas 30 m. neblaivus vyras, kuris policijos pareigūnus išplūdo necenzūriniais žodžiais, smūgiavo jiems rankomis ir kojomis, sulaikomas aktyviais veiksmais priešinosi. Jis uždarytas į areštinę. Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas
ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas
atliekančiam asmeniui.

Apie 2 val. policija gavo pranešimą, kad name Zarasų gatvėje įvyko muštynės, yra sužalotų asmenų. Apie 2.45 val., iš minėto namo, į gydymo įstaigą dėl durtinių žaizdų pristatyti 18 m., 24 m. ir 23 m. vaikinai. Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Mickevičiaus gatvėje, apie 01.50 val., 31 m. ir  36 m. vyrai, sulaikomi pareigūnų, sudavė policijos patruliui į krūtinę, pradėjo spardytis bei plūsti pareigūnus necenzūriniais žodžiais. Asmenys uždaryti į areštinę. Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Apie 02.40 val. klube, įsikūrusiame V.Putvinskio gatvėje, 35 m. neblaivus kaunietis išplūdo necenzūriniais žodžiais policijos patrulius. Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min