Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietis į Lenkiją vežė tris gruzinais prisistačiusius nelegalus

VSAT patruliai
VSAT nuotrauka / VSAT patruliai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasienyje su Lenkija Kalvarijos užkardos pareigūnai sulaikė tris Gruzijos piliečiais prisistačiusius nelegalus ir juos automobiliu į Lenkiją gabenusį klaipėdietį.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Marijampolė–Suvalkai, sustabdė į Lenkiją važiuojantį automobilį „Rover 620“ lietuviškais numeriais.

Pasirinktinio patikrinimo metu nuspręsta patikrinti automobilio ir juo vykusių asmenų dokumentus. Mašiną vairavo 53-ejų Klaipėdos gyventojas, turėjęs visus reikiamus dokumentus. Kartu su juo vyko trys tamsaus gymio asmenys, kurie jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų neturėjo.

Pasieniečiai visus keturis vyrus sulaikė. Apklausos metu dokumentų neturėjusi trijulė prisistatė Gruzijos piliečiais. Vienam iš jų esą yra 25-eri, kitiems dviem – po 41-erius. Du nelegalai mokėjo rusiškai. Jų kalbos apie tai, kad nežino nei iš kokios šalies, nei kaip pateko į Lietuvą, pasieniečiams pasirodė visai neįtikinamos.

Klaipėdietį vairuotoją VSAT pareigūnai uždarė į areštinę ir pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Į areštinę pasieniečiai uždarė ir gruzinais prisistačiusius vyrus. Sprendžiamas klausimas dėl šių užsieniečių teisinės padėties.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min