Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kraupi avarija Vilniaus rajone: žvyrkelyje vertėsi „Mazda 323“, broliai iškrito iš mašinos

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienio vakarą, apie 20 kilometrų už Vilniaus, Ažulaukės kaimo ribose, į avariją patekęs 19-metis vaikinas žuvo, o dvejais metais vyresnis jo brolis buvo itin sunkiai sužeistas.

Šeštadienio vakarą Vilniaus rajone, ties Molėtų plentu esančio Ažulaukės kaimo ribose, į avariją pakliuvo „Mazda 323 F“. Eismo įvykio metu, kai žvyrkelyje nesuvaldyta mašina kelis sykius vertėsi, ja važiavę broliai iškrito iš transporto priemonės.

19-metis vaikinas žuvo, o 21 metų jo brolis itin sunkios būklės išvežtas į ligoninę.

Avarija užfiksuota apie 20.30 val.

Žvyrkelio ruožas, kur įvyko nelaimė, pakankamai kokybiškas, nėra jokių posūkių.

Neabejojama, kad labiausiai nelaimę lėmė viršytas saugus greitis.

Pagal žymes ant žvyro galima suprasti, jog nesuvaldyta mašina „užgriebė“ kairės pusės kelkraštį, tada tarsi grįžo į kelią, nuslydo į dešinį kraštą ir tuo metu keletą kartų vertėsi. Apsivertęs automobilis atsistojo ant ratų, priekiu pasisukęs beveik ta kryptimi, iš kur atvažiavo.

Transporto priemonei besivartant, abu broliai iškrito pro langus. Manoma, jog abu važiavo neprisisegę. Apskritai, senas „Mazda“ automobilis ir prieš avariją buvo apgailėtinos techninės būklės, vietoje galinio stiklo yra užklijuota plėvelė.

Aplinkiniai gyventojai pasakoja, kad broliai gyveno maždaug už 3 kilometrų nuo nelaimės vietos. Kai pakliuvo į avariją, jie važiavo kryptimi nuo savo namų. Kuris iš jų vairavo, neaišku.

Teigiama, jog broliai dažnai keisdavo mašinas, be to, nevengdavo taurelės. Ar šį lemtingą šeštadienio vakarą jie buvo blaivūs, paaiškės atlikus kraujo tyrimus.

Papildyta 12.00 val. Sekmadienį Policijos departamentas papildomai informavo, kad žuvusysis yra V.M. (gimęs 1992 m.), o kartu važiavęs jo brolis J.M. (gimęs 1990 m.) dėl kraujo išsiliejimo į smegenis paguldytas į ligoninę. Kuris iš brolių vairavo, pareigūnai dar aiškinasi.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min