Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už piktą pokštą gresia įkalinimas

„Kauno energija“ kviečia gyventojus spręsti šildymo problemas.
Gedimino Savickio/BLF nuotr. / Šildymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vieno Ukmergės daugiabučio gyventojai pakraupo namo skelbimų stende perskaitę informaciją, kad vidury žiemos, nuo gruodžio 22-osios iki sausio 5-osios, dėl trasos remonto darbų į butus nebus tiekiamas karštas vanduo ir šildymas.

Įbauginti V.Kudirkos skersgatvio 21-ojo daugiabučio gyventojai, užuot planavę artėjančias šventes ir joms ruošęsi, pradėjo rengtis evakuacijai, praneša „Lietuvos rytas“. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo melagystė, o skelbimo autoriaus dabar jau ieško policija.

Su klaidomis išspausdintame skelbime gyventojų buvo prašoma pasirūpinti šiltais drabužiais, vaistais ir atsiprašoma dėl laikinų nepatogumų. Skelbimas pasirodė įtikinamas vien dėl to, kad jau kelis mėnesius trunka ginčai ir teisinė kova tarp miesto savivaldybės ir šilumą tiekiančios bendrovės.

„Tas, kuris norėjo žmonėms sugadinti nervus ir suteikti adrenalino, savo tikslą pasiekė. Perskaičiusi tą tekstą net žagtelėjau. Man stovint prie stendo priėjo senyva kaimynė ir ėmė aimanuoti, kad yra vieniša ir neturi kur išvykti iš savo buto. Mums kalbantis pradėjo rinktis sutrikę žmonės ir raginti visiems rašyti kreipimąsi į rajono valdžią“, – „Lietuvos rytui“ pasakojo šiame name gyvenanti moteris.

Žmonės nusiramino tik paskambinę į šilumą tiekiančią bendrovę. Jos direktorius patikino, kad niekas nesirengia vidury žiemos remontuoti šilumos trasų ir kad kažkas, parašęs tą skelbimą, tik piktai papokštavo.

Pirmadienį su šio skelbimo tekstu susipažinę rajono valdžios atstovai nusprendė kreiptis į prokuratūrą.

Melagingu pranešimu laikoma netikra informacija, kad visuomenei gresia pavojus (pavyzdžiui, padėta bomba tam tikroje vietoje ar pastate, aptikta pavojingų žmogaus gyvybei bei sveikatai medžiagų ir pan.) ar yra ištikusi didelė nelaimė (pavyzdžiui, galingas sprogimas, pastato griūtis, traukinio ar orlaivio katastrofa, vaiko dingimas, didelis radiacinis fonas ir pan.).

Asmuo už tokios žinios paskleidimą, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelė turtinė žala, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų, primena dienraštis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min