Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų darželio direktorė pareigas prarado dėl piktnaudžiavimo tarnyba

Bylos dokumentai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Bylos dokumentai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą pagal Panevėžio lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorės V.B. apeliacinį skundą ir pripažino ją kalta dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų suklastojimo, svetimo turto pasisavinimo.

Kaip informuoja STT, iš V.B. teismo nuosprendžiu vieniems metams ir devyniems mėnesiams atimta teisė dirbti valstybės tarnyboje ir skirta 1 820 Lt bauda.

Atlikdami ikiteisminį tyrimą, STT Panevėžio valdybos pareigūnai nustatė, kad direktorė, piktnaudžiaudama tarnyba ir klastodama dokumentus, lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įdarbindavo  pažįstamus ir pasisavindavo jiems skirtus atlyginimus ar jų dalį. 

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min