
Pepo Guardiolos era baigėsi triumfu – „Barcelona“ laimėjo Karaliaus taurę
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 01.18) 6 SPORTAS
Šeštadienis
2012.05.26
Rusija nepradėtų dislokuoti savo bazių Abchazijoje ir Pietų Osetijoje, jeigu iš Gruzijos nekiltų karinė grėsmė, pareiškė Rusijos nuolatinis atstovas prie NATO Dmitrijus Rogozinas.
„Deja, esant šioms aplinkybėms (išlikus Gruzijos grėsmei), mes būsime priversti, nepaisydami finansų krizės, išlaikyti ten savo karius“, – sakė jis antradienį per televizijos tiltą iš Briuselio.
Pasak D.Rogozino, karinės bazės šiose respublikose neteks savo aktualumo, jeigu bus užtikrintas saugumas.
„Jeigu Saakašvilio režimui bus ištraukti nuodingi dantys, kuriais jis iki šiol kandžiojo kaimynus, jeigu Gruzija nesiginkluos taip sparčiai, kaip iki šiol, jeigu bus aiškios saugumo garantijos, tada ir nebereikės ten būti mūsų kariams“, – pabrėžė Rusijos nuolatinis atstovas prie NATO.
Pasak jo, Rusija pati nesuinteresuota išlaikyti brangiai kainuojančias bazes.
„Karinės bazės kainuoja daug pinigų, ir Rusija negali būti laiminga nuo to, kad jos kariuomenė yra už nacionalinių ribų. Jeigu mes tam ryžtamės, tai ne iš gero gyvenimo“, – sakė D.Rogozinas.
Tuo tarpu Tbilisis siūlo paskelbti Abchaziją zona be ginklų.
„Tuo metu, kai Rusija ketina steigti savo karines bazes Abchazijoje, mes siūlome paskelbti Abchaziją zona be ginklų“, – pareiškė antradienį žurnalistams Gruzijos valstybės ministras reintegracijos klausimams Temuras Jakobašvilis.
Pasak jo, Abchazijos teritorijoje neturi būti Rusijos ginkluotųjų pajėgų.
„Mes įsipareigojame, kad neįvesime į Abchaziją savo kariuomenės“, – sakė T.Jakobašvilis.
Jo nuomone, labiausiai priimtinas modelis būtų, taip pat ir abchazams, įvesti į Abchaziją tarptautines policijos pajėgas gyventojų saugumui užtikrinti.
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: vakar, 17.01) 278SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
TAIP PAT SKAITYKITE: Nužudytos Violetos Naruševičienės dukra Vokietijoje yra gyva ir sveika 102
Kazkam kitas smegenu pusrutulis pradejo dirbti.Kai mongolai-totoriai perejo per Rusija ,atskiede jos krauja,tai taip ir tapo azijatais ,tokia ir dabar.Plesti teritorijas,prisidengiant pasauline pro revoliucia;garbes reikalas apgauti kita,viena sakyti,o kita daryti;gaujos mentalitetas perauges i didziarusiskaji sovinizma;Individo visiskas nuvertinimas pries gaujos tikslus,dabar uzsakomosios zmogzudystes; chano valdzios sindromas;ginklas-neatsiejamas galios ir ziaurumo atributas. Ir t.t. ir pan.Laukiniai rytai,kitaip nepavadinsi.Kaip su jais sugyventi,kai jie laukia progos realizuoti save (tai genetiskai uzkoduota) isplesti savo kaimynus ir ten ikurti savo chanata.Rusija draugu neturi,nes jai ju nereikia,todel,kad visos draugystes yra gudrus isskaiciavimas.Rusijai sustiprejus,ji pradeda musti savo kaimynus ir ivedineti savo tvarka,nors pati nemato,kad ta primesta tvarka nera pati geriausiaTokiam chanatui patinka ,kai jam groja megstamas melodijas ir visaip pataikauja. NEAPSIGAUKIME! Ploksteles pakeitimas gali pakeisti nuotaika,bet ar keicia tuos,kurie jos klauso?Manau,kad toks ES draugiskumo gestas Rusijoje bus suprastas kaip galimas nebaudziamumas uz vykdoma politika.Panasiai kaip ir 1933m su Vokietija.Visa tai ,kas vyksta Rusijoje 8 paskutinius metus-aiskiai krypstama diktaturos link.Ir tauta gaus ko nori,nes Rusijos Zmogum issirinko J.Stalina.Dar konclageriai jiems ne istorija.Svarbu mums nepakliuti i ta mesmale.Ziurekim,ka patys prikurem per 18 metu ,leisdami mus vesti senosios sistemos atstovams-turim ziauru oligarchini kapitalizma !