Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Christianas Bale‘as jau ruošiasi „Oskarų“ teikimo ceremonijai (video)

Filmas „Kovotojas“
Kadras iš filmo / Filmas „Kovotojas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Auksinių gaublių“ teikimo ceremonija yra tarsi generalinė repeticija prieš svarbiausius kino pasaulio apdovanojimus – „Oskarus“. Todėl „Auksinius gaublius“ žiūrėti smagu: kino kūrėjai atlieka savotišką apšilimą, atsipalaiduoja ir plepa, kas ant liežuvio, t. y. pasako tai, ko nedrįstų pasakyti per „Oskarus“.

Pirmasis tą vakarą ant apdovanojimų pakylos žengė britų aktorius Christianas Bale‘as. Nepakartojamą puolusio boksininko vaidmenį filme „Kovotojas“ sukūręs aktorius apdovanojimą atsiėmė iš žaviosios Scarlett Johansson rankų. Tik pasielgė jis visai ne kaip britų džentelmenas: stvėrė iš Scarlett rankų „Auksinį gaublį“ ir net nedirstelėjo į seksualią kolegę. Ši tik smalsiomis akimis nulydėjo geriausio antraplanio aktoriaus titulą pelniusį Ch.Bale‘ą.

Po jautrios kalbos penktadienį per „Critic‘s Choise Awards“ (šiuose apdovanojimuose jis taip pat pelnė geriausio antraplanio aktorius titulą) šį kartą Ch.Bale‘as atrodė žaismingai nusiteikęs.

Aktorius tiesiai šviesiai pareiškė net nežinąs, kas yra ta organizacija HFPA, teikianti „Auksinių gaublių“ apdovanojimus (Hollywood Foreign Press Association – užsienio kino apžvalgininkų ir žurnalistų sąjunga): „Tai maždaug gauja įtartinų veikėjų, sėdinčių paskutinėse eilėse ir besikalbančių tik tarpusavy.“ Vis dėlto aktorius sakė dabar praregėjęs ir suvokęs, kad „jie labai išmintingi ir supratingi, nes skiria šiuos apdovanojimus“.

Ch.Bale‘as taip pat padėkojo visai kūrybinei grupei ir kolegoms aktoriams, ypač Markui Wahlbergui. Net keturi juostos „Kovotojas“ aktoriai buvo pristatyti „Auksiniams gaubliams“ – apdovanoti buvo Christianas ir Melissa Leo. Ir, žinoma, aktorius nepamiršo padėkoti žmonai.

Kino apžvalgininkai atkreipė dėmesį, kad Ch.Bale‘as jau ne pirmą kartą atsiimdamas apdovanojimą kreipiasi į žmoną, vadindamas ją svarbiausiu žmogumi, tačiau taip nė karto nededikavo jai pelnyto prizo. Ir šį kartą jis skyrė apdovanojimą dukteriai.

Kai kurie apžvalgininkai spėja, kad žmonai jis paliko patį svarbiausią apdovanojimą – „Oskaro“ statulėlę, kurią gauti turi išties didelius šansus.

Vasario 18 dieną filmas „Kovotojas“ atkeliaus į Lietuvos kino teatrus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min