Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antonio Banderas įgarsino savo animacinį prototipą

Antonio Banderas
Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ nuotr. / Antonio Banderas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žymiausias Holivudo mačo Antonio Banderas filme „Batuotas katinas Pūkis“ įgarsino Batuotą katiną.

Įsigilinus į šio aktoriaus filmografiją peršasi išvada, jog filme „Batuotas katinas Pūkis“ niekas kitas negalėtų taip puikiai įgarsinti Batuoto katino, kaip tik pats murkiančio balso savininkas A.Banderas, kuris ūsuotąjį lovelasą Pūkį išgarsino nemažiau, nei patį Šreką. Žymiausias Holivudo mačo savo animaciniam prototipui atidavė viską, ką galėjo, perteikė visas geriausias savo savybes, išmokė Pūkį būti bebaimiu kovotoju ir pavertė jį vienu charizmatiškiausių personažų animacijos istorijoje. Turbūt daugelis prisimena geltonas Katino akis, spinduliuojančias ilgesiu, tačiau nedaug kas žino, jog garsioji „Šreko“ scena – A.Bandero nuopelnas.

Įgarsinanti animacinį filmą „Batuotas katinas Pūkis“ filmo kūrėjai aktoriams leido improvizuoti ir kiek vėliau netgi pakeitė kai kuriuos scenarijaus momentus bei nupiešė tam tikras scenas, kurios labiau atitiko įgarsintojo intonaciją, kalbėseną ir nuotaiką. Tad prie mikrofono A.Banderas jautėsi kaip žuvis vandenyje, o Pūkis tapo ūsuotu vyro prototipu ir geidžiamu jaunikaičiu.

„Man vis dar keista, jog mane, į Ameriką atvykusį net nemokantį anglų kalbos, dabar vadina animacinių filmų garsintoju. Tai neįtikėtina!“ – juokavo aktorius A.Banderas ir tikino, jog animacinis filmas „Batuotas katinas Pūkis“ prajuokins visą šeimą.

Antrojoje „Šreko“ dalyje atsiradusį ir neregėtą populiarumą bei žiūrovų meilę pelnęs ūsuotasis muškietininkas Batuotas katinas papasakos istoriją apie laikus, kai dar nepažinojo žaliojo žmogėdros Šreko ir gyveno pašėlusio donžuano katinišką gyvenimą.

Lietuviškai filmą įgarsino aktoriai Kostas Smoriginas, Severija Janušauskaitė, Andrius Bialobžeskis, Andrius Kaniava, Rasa Marazaitė, Monika Bičiūnaitė, Vytautas Rumšas.

Batuoto katino gerbėjai savo ūsuotąjį herojų lietuviškai įgarsiname filme išvys jau nuo gruodžio 23 dienos.

Interviu su Antonio Banderu apie filmą „Batuotas Katinas Pūkis“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min