Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keramikos muziejuje – angelų paroda

Keramikos muziejus šiemet švenčia 33 metų sukaktį.
Muziejaus nuotr. / Keramikos muziejus šiemet švenčia 33 metų sukaktį.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus Keramikos muziejuje (Rotušės a. 15, Kaunas) bus atidaryta grupės dailininkų kūrybos paroda „Čia praskrido angelas“.

Parodos idėjos autorė Laima Mačiulaitytė jau ne pirmą kartą į Keramikos muziejų „sukviečia“ angelus. Šįkart į kvietimą atsiliepė keturiolika dailininkų: Nomeda Jakūnienė, Virginija Laužadienė, Kristina Zazerskienė, Ieva Bertašiūtė, Agnė Mataitytė, Valda Verikaitė, Julija Pociūtė, Hidrė Januškaitė, Audrys Purlys, Rimantas Akutaitis, Ona Kreivytė-Naruševičienė, Liudvikas Ivaškevičius, Gaila Akelienė pristato keramikos, tekstilės, medžio bei stiklo kūrinius.

Muziejaus nuotr./Angelas
Muziejaus nuotr./Angelas

Pasak autorių, jų parodoje svarbu kūrinį skaityti, su juo bendrauti ir sugebėti perskaityti žinią, kurią nori perduoti kiekvienas dalyvių.

„Norėtųsi, jog ši žinia kiekviename žmoguje sužadintų norą tapti vienas kitam angelais,“ – sako parodos organizatorė L.Mačiulaitytė.

Angelų apsilankymas čia nėra atsitiktinis, nes šiais metais Keramikos muziejus mini gražų 33-ejų metų jubiliejų. Muziejus buvo atidarytas 1978 metų sausio 18 dieną.

„Per 33 metus, kaip ir žmonių gyvenimuose, buvo visko: ir gero, ir blogo, nesėkmių bei džiaugsmo. Ne kartą teko ir eksponatus gelbėti nuo vandens,“ – prisimena muziejaus vadovė Emilija Jaudegytė.

Nuo 1996-ųjų muziejuje šalia Lietuvos keramikos dailės bei senosios istorinės keramikos ekspozicijų, pradėtos rengti šiuolaikinės keramikos, stiklo bei kitų sričių lietuvių ir užsienio šalių menininkų kūrybos parodos.

Angelų paroda muziejuje bus atidaryta vasario 3 d., ketvirtadienį, 17 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min