Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėti pasikeitimai festivalyje „Velnio akmuo“

Grupė „Deicide“
Organizatorių nuotr. / Grupė „Deicide“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iki festivalio „Velnio akmuo“ likus vos mėnesiui, organizatoriams iškilo nenumatytų ir nemalonių rūpesčių dėl festivalio atlikėjų. Amerikiečiai „Deicide“, numatyti vienais pagrindinių atlikėjų, festivalyje „Velnio akmuo“, deja, nepasirodys. Atvykti taip pat negalės ir graikų grupė „Rotting Christ“, dėl ko apskritai tenka atšaukti įžanginį festivalio koncertą „VA 2010 pre–Party“.

Už „Deicide“ pasirodymus Europoje atsakinga koncertinė agentūra „Massive Music“ nieko neįtariantiems koncertų organizatoriams vos prieš savaitę staiga pranešė, kad kategoriškai nutraukia bet kokį bendradarbiavimą su grupe „Deicide“. Žlunga visas šios vasaros „Deicide“ turas po Europą, ir grupė šią vasarą Europoje nepasirodys. Festivalis „Velnio akmuo“ – ne išimtis.

„Esame priblokšti netikėto ir šokiruojančio agentūros „Massive Music“ sprendimo nutraukti visas sutartis dėl „Deicide“ turo Europoje. Blogiausia, kad iki suplanuoto pasirodymo likus vos mėnesiui, agentūra nepaliko beveik jokių galimybių ir laiko dėl koncerto Lietuvoje tartis tiesiogiai su pačia grupe. Tenka pripažinti, kad bandymai įgyvendinti tai, ką prižadėjome festivalio publikai, kam buvo skirta daug pastangų, laiko ir investicijų, liko bevaisiai. Vienam koncertui į Europą paskutinę minutę atskraidinti amerikiečius yra beprotiškai brangu, o ir pati grupė čia rodytis nebeturi jokių interesų. Mums belieka tik atsiprašyti DEICIDE laukusių fanų. Skandalingais vadinamų atlikėjų vardas buvo pateisintas su kaupu“, – pasakoja už festivalio grupių vadybą atsakingas organizatorius Giedrius Gudaitis.

Priežastys, kodėl agentūra nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su grupe, nėra skelbiamos. Organizatoriams teko priimti nelengvą iššūkį per trumpą laiką rasti kitą, analogišką, panašaus lygio ir stiliaus grupę, galinčią būtent tuo metu pasirodyti Anykščiuose vietoj „Deicide“. Juos pakeisti galės legendiniai švedai „Grave“ – viena iš seniausių Švedijos death metalo grupių, turinti unikalų garsą ir stilių. Grupė gyvuojanti nuo 1986 m. yra išleidusi 9 albumus, koncertavę didžiausiuose Europos ir Amerikos festivaliuose. Prieš kelis metus „Grave“ koncertavę Lietuvoje, festivalyje „Velnio akmuo“, pasirodys su gerokai ilgesne programa, jungiančia tiek senąją, tiek naująją grupės kūrybą.

Festivalio įžanginio koncerto „VA 2010 pre–Party“, numatyto liepos 4 d., organizatoriams išgelbėti nepavyko. Pagrindinės šio renginio graikų grupės „Rotting Christ“ lyderis netikėtai pranešė, kad dėl rimtų sveikatos problemų – lūžusios kojos – yra priverstas mažiausiai mėnesį gydytis ir turi atsisakyti visų artimiausių gastrolių ir koncertų. „Rotting Christ“ apgailestauja dėl žlugusių vasaros planų ir, kaip ir organizatoriai, atsiprašo nusivylusių gerbėjų.

„Deja, per dvi savaitės, likusias iki koncerto, rasti, kas pakeistų „Rotting Christ“ – praktiškai misija neįmanoma. Norėjome rimto, solidaus, festivalio vardą pateisinti galinčio įžanginio koncerto. Netekę pagrindinės ir daugiausiai dėmesio turėjusios sulaukti grupės, esame nebepajėgūs įgyvendinti šio tikslo. Nenorėdami menkesnio rezultato, nusprendėme šį koncertą atšaukti“ – teigia festivalio organizatorius Giedrius Gudaitis.

Organizatoriai atsiprašo festivalio publikos, ypač „Deicide“ ir „Rotting Christ“ labiausiai laukusių fanų bei teigia, kad nepaisant visų kone žlugdančių nesusipratimų ir netekčių, organizatoriai užtikrina, kad festivalis „Velnio akmuo“ įvyks kaip ir planuota liepos 16–18 dienomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min