„Euro 2024“ atrankoje – eilinė latvių nesėkmė ir Portugalijos šėlsmas

Pirmadienio vakarą Europos stadionuose tęsėsi 2024-ųjų Senojo žemyno čempionato atrankos kovos.

Kaimynai latviai D grupės susitikime 0:2 nusileido Velsui. Rygoje vykusiose rungtynėse, sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį, „Panevėžio“ komandos gynėjas Kasparas Dubra prasižengė baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Prie kamuolio stojęs Aaronas Ramsey neklydo – jis pasiuntė kamuolį į Roberto Ozolo vartų tinklą.

Antrą smūgį velsiečiai pridėjo jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kuomet kamuolį į tinklą pasiuntė Davidas Brooksas.

Tai buvo jau septintas iš eilės Latvijos rinktinės pralaimėjimas. Latviai grupėje dar neturi nė vieno taško ir žengia paskutiniai.

Standings provided by Sofascore

O štai Portugalijos rinktinė surengė tikrą fiestą rungtynėse namuose – jie net 9:0 sumušė Liuksemburgą.

Pirmajame kėlinyje Goncalo Inacio (12 ir 45+4 min.) ir Goncalo Ramosas (18 ir 34 min.) mušė po du įvarčius, tačiau apsukų po pertraukos portugalai nemažino.

Dukart pasižymėjo ir Diogo Jota (57 ir 77 min.), po vieną įvartį pridėjo Ricardo Horta (67 min.) ir Bruno Fernandesas (83 min.), kuris, beje, atliko net tris rezultatyvius perdavimus šiame susitikime. Paskutinį tašką padėjo neseniai į „Barcelona“ klubą persikėlęs Joao Felixas (88 min.).