Ispanijos „Primera“ lygoje – nesunki Madrido „Real“ pergalė

Ispanijos „Primera“ lygos tryliktojo turo rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Pastaruoju metu stipriai apkalbamo Rafaelio Benitezo auklėtiniai išvykoje 2:0 palaužė „Eibar“ futbolininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją.
„Primera lyga“ – Madrido „Real“ – „Eibar“
„Primera lyga“ – Madrido „Real“ – „Eibar“ / „Scanpix“ nuotr.

Abi komandos rungtynes pradėjo aktyviai, tačiau pirmasis dvikovos įvartis pelnytas buvo tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 43-ią minutę Madrido „Real“ ekipą į priekį išvedė du buvę komandos draugai Londono „Tottenham“ klube. Po aukšto Luka Modričiaus perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Garethas Bale’as.

Antrajame kėlinyje tiek „Real“, tiek „Eibar“ vėlgi žaidė su daug energijos ir didesnį dėmesį skyrė puolimui.

Tačiau, kaip ir pirmoje rungtynių dalyje, įvartis pelnytas buvo pabaigoje. 82-ą minutę nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

Vis dėlto ši pergalė džiuginti turėtų ne visus futbolininkus. Rodos, ekipos lyderio C.Ronaldo įvarčių sausra stipriausioje Ispanijos lygoje tęsiasi.

Nors Portugalijos rinktinės futbolininkas pelnė įvartį nuo vienuolikos metrų žymos, 15-ą ir 71-ą minutėmis futbolininkas turėjo šimtaprocentines progas pasižymėti, kuriomis pasinaudoti 30-ies metų „Ballon d’Or“ savininkui pasinaudoti nepavyko.

Pergalę pasiekusi „Real“ komanda tebelieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Nuo pirmoje pozicijoje esančios „Barcelona“ ekipos „karališkąjį“ klubą skiria 6 taškai, o nuo praeitą savaitę į antrą vietą pakilusių Madrido „Atletico“ futbolininkų – 2 taškai.

Anksčiau vykusiose „La Liga“ tryliktojo turo rungtynėse Madrido „Getafe“ 2:0 įveikė puikiai sezono pradžioje žaidusius „Villareal“ futbolininkus.

Ten šeimininkams įvarčius pelnė Angelis Lafita ir Alvaro Vasquezas. Įdomu, kad būtent šie du futbolininkai vienas kitam atliko rezultatyvius perdavimus.