2013 06 01

Arūnas Bižokas iškovojo dar vieną titulą Jungtinėms Amerikos Valstijoms

Penktadienį Anglijoje, Blakpulo mieste, baigėsi prestižiškiausias sportinių šokių turnyras pasaulyje „Blackpool Dance Festival – 2013“. Ir vėl, jau ketvirtą kartą iš eilės, nugalėtojais Profesionalų Standartinių šokių varžybose tapo keturiskart pasaulio čempionai, atstovaujantys Jungtines Amerikos Valstijas – Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova.
Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova
Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova / LSSF nuotr.

Antri liko taip pat pora iš Jungtinių Amerikos Valstijų Viktoras Fungas ir Anastasija Muravjova, o trečią vietą laimėjo Anglijos pora Andrea Chigiarelli ir Sara Androcchio.  Iš karto po šio turnyro stipriausia planetos Standartinių šokių pora Arūnas Bižokas  ir Katiuša Demidova  atvyksta į Vilnių ir birželio 2 dieną šoks tradiciniame Vilniaus Šokių Festivalyje 2013, kuris vyks „Radisson Blu Hotel Lietuva“  konferencijų centre.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas