Simonai Krupeckaitei – moterų sprinto rungties varžybų planetos pirmenybių bronza

S.Krupeckaitė Danijoje iškovojo dar vieną medalį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / S.Krupeckaitė Danijoje iškovojo dar vieną medalį
Šaltinis: BNS
0

Danijos sostinėje vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate trečiąjį medalį iškovojo Simona Krupeckaitė šeštadienį laimėjusi bronzą 200 m sprinto rungtyje.

Mažajame finale lietuvė dusyk įveikė australę Anną Meares.

Anksčiau Lietuvos dviratininkė pirmenybėse iškovojo sidabrą 500 m lenktynėse laikui ir su Gintare Gaivenyte laimėjo bronzą komandinėse sprinto lenktynėse.

Planetos čempione 200 m sprinto rungtyje ketvirtą kartą iš eilės bei penktą kartą karjeroje tapo britė Victoria Pendelton finale dusyk įveikusi kinę Shuang Guo.

Nepasisekė Gintarei Gaivenytei, kuri penktadienį 200 m įveikė per 12,084 sekundės ir atrankos varžybose liko paskutinė – 27–a.