Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

83-ejų Aloyzas Sakalas šeštadienį vedė gyvenimo draugę, žurnalistę Daivą Norkienę

Aloyzas Sakalas
„Scanpix“ nuotr. / Aloyzas Sakalas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietingą šeštadienio rytą Nepriklausomybės akto signataras Aloyzas Sakalas (83) vedė savo širdies draugę, laisvai samdomą žurnalistę Daivą Norkienę (46). Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Vilniaus santuokų rūmuose, praneša Žmonės.lt.

Pora savo santykius įteisino ankstų šeštadienio rytą – patys pirmieji atvykę į Vilniaus santuokų rūmus jiedu kukliai ir tyliai susituokė.

A.Sakalo nuotaka – laisvai samdoma žurnalistė D.Norkienė, ilgus metus dirbusi Lietuvos socialdemokratų partijos informacijos centre, tačiau darbovietę palikusi dėl nesutapusių interesų.

Portalui Žmonės.lt paskelbus apie netrukus įvyksiančią judviejų santuoką, A.Sakalas tuomet pasakojo, kad su D.Norkiene susituokti planuoja kukliai, be didelės šventės „Nebus jokių puotų. Vilniuje bus paprasčiausia civilinė ceremonija be jokių „perteklinių“ išmonių“, – Žmonės.lt prieš keletą dienų sakė A.Sakalas.

Draugystė, virtusi meile

„Patikėkite, tokie santykiai kaip mūsų, toks pasitikėjimas ir bendrumas – didžiausia gyvenimo dovana“, – žurnalui „Žmonės“ prieš vestuves sakė laiminga pora.

Kone dvidešimt metų pažįstami politikas ir žurnalistė sako, kad daugiausia apkalbų sukeliantis jų amžiaus skirtumas juos siejančiai meilei ir tikrai draugystei neturi jokios reikšmės.

„Be draugystės negali būti jokio normalaus dviejų žmonių gyvenimo. Draugystė – pirmiausia, o visa kita – po to, – „Žmonėms“ sakė Aloyzas Sakalas. – Meilė? Meilė yra labai artimos draugystės forma. Dvidešimtmečio žmogaus meilė yra vienokia, keturiasdešimtmečio – kitokia, o aštuoniasdešimtmečio – dar kitokia. Manoji – kaip subrendusio žmogaus, kuris žino, kas tai yra. Meilė ir įsimylėjimas – skirtingi dalykai. Įsimylėti galima labai greitai: gražiai pašoko, protingai pašnekėjo ar gražiomis kūno linijomis sugundė... Bet meilė yra kur kas gilesnis jausmas. O be draugystės jokia rimta meilė neįmanoma“.

„Gal jeigu man būtų dvidešimt ar trisdešimt... Bet man artėja penkiasdešimt. Todėl supraskite: jeigu žmogus nori skinti žvaigždes nuo dangaus, lakstyti, išdykauti ir siautėti, iki penkiasdešimties dažniausiai visa tai jau būna nuveikęs, – „Žmonėms“ prisipažino Daiva Norkienė. – O mano amžiuje norima stabilumo, ramybės ir utopinių meilės paieškų niekas nesiima. Juo labiau kad mano meilė visada buvo šalia... Negalėjau to nematyti, nepastebėti“.

Ši santuoka buvusiam politikui – jau trečioji: antroji jo žmona Rita Anapilin iškeliavo vasaros pradžioje. D.Norkienė ištekėjo antrąjį kartą.


 

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką