Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Julia Roberts ir Sandra Bullock. Moterys, pažabojusios sėkmę

Sandra Bullock ir Julia Roberts
Scanpix ir AOP nuotr. / Sandra Bullock ir Julia Roberts
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šių kino aktorių talentas vertinamas ne vienu solidžiu apdovanojimu ir įspūdingomis honorarų už sukurtus vaidmenis sumomis. Jų grožio niekas neišdrįso pavadinti saldžiu, o spinduliuojamas žavesys, nepaisant sudėtingų charakterių, iš proto vertė kraustytis ne vieną priešingosios lyties atstovą.

Charakteris

Julia Roberts (42) (toliau – J. R.): Šiai aktorei netrūksta ne tik talento, bet ir kaprizų. Julios nemėgsta daug žmonių. Tarp jų – ir gražuolės brolis Ericas Robertsas (53), kuris tvirtina, kad tik jo dėka sesuo pateko į didįjį ekraną. Todėl vyras nusprendė turįs teisę sparčiai karjeros laiptais kopiančią seserį žeminti žurnalistų akivaizdoje. Julia neatleido Ericui piktų kalbų – brolis su seserimi nebendrauja. Roberts nemėgsta ir aktorė Joan Collins (76). Ji mano, kad Julia yra pernelyg paviršutiniška. Filmuojant juostą „Man patinka nemalonumai“ (1994), Roberts ir Nickui Nolte (69)  į pagalbą teko kviestis dublerius, nes aktoriai stipriai vienas kito nekentė.  Manoma, kad ekstravagantiškais pokštais filmavimo aikštelėje Juliai gali prilygti tik Melas Gibsonas (54). Filmuojant juostą „Sąmokslo teorija“ (1997), Melas kolegei pakišo... pastipusią pelę, o įsiutusi Roberts jo priekaboje užkirto... tualeto duris!

Sandra Bullock (45) (toliau – S. B.):
Žurnalistų ausis dažnai pasiekia gandai apie sudėtingą Sandros charakterį. Aktoriai nuolat prasitaria, kad su šia kino žvaigžde begal sudėtinga dirbti. Bullock kolegą gali išdėti į šuns dienas net tada, jei jis visiškai nekaltas. Šiai kino žvaigždei netrūksta nei pasitikėjimo savimi, nei despotiškumo. Kai kurie netgi stebisi, kaip tokio charakterio moteris gali būti laiminga šeimoje. „Žinau, kad kartais erzinu aplinkinius. Aš esu didžiulis energijos kamuolys. Suprantu, kad su manimi nėra paprasta, nes nuolat visus kontroliuoju, visko reikalauju įsakmiu tonu ir tai turi būti atlikta tą pačią akimirką. Žodžiu – su manimi nelengva“, – prisipažįsta aktorė.
 

Scanpix nuotr./Julia Roberts
Scanpix nuotr./Julia Roberts

Grožis

J. R.: Dar mokydamasi mokykloje Julia ne sykį išmėgino laimę vietos grožio konkursuose, tačiau viskas baigdavosi tik patekimu į finalą. Jos išvaizda  niekada neatitiko klasikinių grožio standartų. Būsimoje kino žvaigždėje visko buvo pernelyg daug: ji buvo pernelyg aukšta, kojos – pernelyg ilgos, plaukai – pernelyg tankūs, o burna – pernelyg didelė. „Mano kojos – lyg žiogo, dantys – lyg arklio“, – jau tapusi pripažinta gražuole kartą prasitarė aktorė. Kai kurie asmenys mano, kad Julios grožio paslaptis slypi didžiulėse, išraiškingose ir spindinčiose akyse, kiti – plačioje šypsenoje (juk tiek dantų nesugeba vienu metu parodyti jokia kita Holivudo garsenybė!), o trečius iš proto varo ilgos Roberts kojos, kurios, beje, apdraustos apvalia pinigų sumele, arba ugnies spalvos plaukai. Iš tikrųjų negalima žavėtis atskiromis Julios kūno dalimis. Pažiūrėkite tik į jos akis, plaukus, kojas, lūpas ir suprasite, kad niekur nėra išskirtinio grožio. Tik matant visą Julią, įmanoma pajusti jos grožio jėgą. Roberts reguliariai atlieka dantų balinimo procedūrą. Specialistų manymu, triskart gimdžiusi moteris ne kartą koregavo vystantį grožį plastinėmis operacijomis. Botulino toksino injekcijos, odos patempimo, lūpų ir krūtų didinimo operacijos – tai dar ne visas grožio procedūrų sąrašas, kurį aktorė itin kruopščiai slepia. Roberts tvirtina, kad jos žavesys neblėsta  tik dėl ypatingų dietų ir sporto.

AOP nuotr./Sandra Bullock
AOP nuotr./Sandra Bullock

S. B.: Iš pradžių aktorė ketino tapti modeliu. Deja, jos išvaizda neatitiko grožio pasaulyje vyravusių standartų. „Negaliu savęs vadinti gražuole, o mano juokas – tai kažkas tarp knarkimo ir hienos riaumojimo. Kai atėjau į Holivudą, man iš karto rekomendavo pakeisti nosies formą arba bent jau kita spalva nusidažyti plaukus“, – prisipažįsta moteris, kurios biografija pagal mylėtų vyrų skaičių galėtų prilygti sekso bombai, o ne mielai keistuolei, kurią įpratome matyti kino ekrane. Tiesa, nors Bullock dažnai vadinama natūraliausia Holivudo aktore, vis dėlto jos nosies forma – koreguota.  Neapsieita ir be botulino toksino injekcijų bei veido odos patempimo procedūrų. Tiesa, ji nesidarė krūtų didinimo, riebalų nusiurbimo ar lūpų putlinimo  operacijų bandydama įtikti įnoringam žiūrovui. „Nebuvau gamtos apdovanota, bet šį bei tą vis tiek gavau. Iš pradžių man nepatiko mano krūtinė, bet dabar manau, kad tai, ką turiu, yra aukso viduriukas... Aš turiu nuostabias krūtis! Aš jas myliu! Jos nėra „D“ dydžio. Net nežinočiau, ką daryti su pernelyg didelėmis krūtimis. Jos turbūt turėtų savo smegenis ir būtų savarankiškos, o man viską reikėtų tik stebėti iš šalies“,  – kažkada juokavo Sandra Bullock kalbėdama apie savo krūtis.

Vaikai

J. R.: Motinystės džiaugsmas ir šeimyninė laimė šią gražuolę aplankė po daugybės meilės nuotykių ir aistringų romanų. „Mano gyvenimas pasikeitė. Dabar vaidinu mažiau, nors, kita vertus, niekada nebuvau darbomanė. Tačiau kai namuose auga trys vaikai, esu priversta vaidinti kiekvieną dieną, t. y. man tenka būti ir lėlių teatro personažu, ir paskaityti pasaką...  Ir taip visą parą! Man šeima be galo svarbi. Šeimyninis gyvenimas man teikia absoliutų laimės pojūtį“, – sako praeityje aistringais meilės nuotykiais garsėjusi Julia Roberts.

S. B.: Kartą Sandra prisipažino, kad niekada nesvajojo ištekėti tik tam, jog taptų motina. Anksčiau ji manė esanti pernelyg didelė egoistė, kad galėtų būti gera mama. Prieš metus Bullock gyvenime atsirado mergaitė: aktorė su vyru Jesse’iu Jamesu pasiėmė auklėti jo penkerių metų dukrelę Sunny, kurios motina pornožvaigždė Janine Lindemulder (40)  buvo uždaryta nelaisvėn už vengimą mokėti mokesčius. Tačiau Sandros laimė truko neilgai. Liepos mėnesį Janine išėjo į laisvę ir pareikalavo jai grąžinti dukrą. Mergaitės motina, tatuiruota blondinė, yra priklausoma nuo narkotikų. Sunny tėvas su žmona Sandra teisme kovojo dėl teisės auginti mergaitę ir norėjo ją apsaugoti nuo blogos motinos įtakos. Teismas Sunny patikėjo Bullock ir Jesse’io globai. Dabar motinystės džiaugsmą pajutusi aktorė sako: „Jei jūsų namuose nėra vaikų ir neturite augintinių, vadinasi, jūs net negalite įsivaizduoti, ką reiškia tikras gyvenimas.“ Beje, kaip visuomet optimistiškai į gyvenimą žvelgianti Sandra, net ir būdama brandaus amžiaus, vis dar tikisi su Jamesu susilaukti savų atžalų. 
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką