Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 ženklų, rodančių, kad jūs jam patinkate

Gundyti – nelengvas darbas
Photos.com nuotr. / Gundyti – nelengvas darbas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pastangos iššifruoti patinkančio vaikino elgesį kartais gali tapti tikru galvos skausmu, todėl šie tinklalapyje ivillage.com pateikti patarimai padės jums suprasti, ką jaučia jums patinkantis vaikinas.

Jis „netyčia“ palinksta jūsų link

Jeigu mergina domina vaikiną, jis dažniausiai tai išreiškia palinkdamas jos link. Šis judesys neretai gali būti labai subtilus ir netgi nepastebimas, tačiau taip vaikinas išreiškia savo norą būti arčiau jam patinkančios merginos.

Dažnai pastebite į jus nukreiptą svajingą jo žvilgsnį

Tikriausiai ne kartą jau girdėjote posakį, kad akys yra sielos veidrodis. Jeigu mergina patinka vaikinui, jis neretai tai išreikš savo žvilgsniu. Atsakykite į šį žvilgsnį švelnia šypsena, taip leisite jam suprasti, kad ir jūs juo domitės.

Jis dažnai lyg netyčia jus paliečia

Jei vaikinui patinkate, jis dažnai norės būti kuo arčiau jūsų, todėl stengsis išnaudoti kiekvieną akimirką, kai galės jus paliesti. Jis visiškai „netyčia“ gali paliesti jūsų koją, kelius ar ranką. Tai toks vaikinų būdas parodyti, kad jūs jį dominate.

Jūs dažnai visiškai „atsitiktinai“ susitinkate

Kaip sakoma, sutapimų nebūna, todėl atsitiktiniai susitikimai ne visada yra tokie netyčiniai, kaip galėtumėte pagalvoti. Galbūt šie „netyčiniai“ susitikimai, kai jis pasirodo jūsų mėgstamoje kavinėje ar parduotuvėje, yra signalas, kad taip jis bando su jumis suartėti. Priimkite tai kaip pozityvų ženklą ir išnaudokite kitą „atsitiktinį“ susitikimą, galbūt paaiškės, kad jus sieja daug bendrų pomėgių.

Jis visuomet jūsų išklauso

Iš ko galima suprasti, kad jums patinkantis vaikinas jums yra neabejingas? Tada, kai jis nekalba apie save. Taip, tai taip paprasta. Kai kitą kartą būsite kokioje nors kavinėje, atkreipkite dėmesį į bet kurį stalą, prie kurio sėdės vien vaikinai. Įsiklausykite apie ką jie kalba, ir išgirsite pačią dažniausią ir mėgstamiausią jų temą – pašnekesius apie save. Kai jums patinkantis vaikinas nustos kalbėti apie save ir pradės klausytis jūsų, būkite tikros – tai meilė (ar bent jau stiprus susižavėjimas).

Jis sutiks kartu žiūrėti „mergaitišką“ filmą

Daugelis vaikinų vietoj meilės dramų verčiau rinktųsi svarbias krepšinio ar futbolo rungtynes, tačiau jeigu jis su džiaugsmu sutinka žiūrėti jūsų išsirinktą filmą, ar nesiskundžia, kai pakviečiate jį kartu pabėgioti po parduotuves, tuomet jūs jam tikrai patinkate.

Jis juokiasi iš jūsų pokštų

Jis juokiasi net ir tada, kai jums pačiai atrodo, kad jūsų pokštas nebuvo itin juokingas? Vyrams labai svarbu humoro jausmas, todėl jeigu jis juokiasi iš jūsų pokštų, tai tikrai geras ženklas. Galbūt jis į jus žvelgia kaip į savo būsimą merginą.

Prie jūsų jis dažnai atrodo susinervinęs

Jeigu vaikinui patinkate, dažnai būdamas prie jūsų jis gali atrodyti gan nervingas. Jo širdies plakimas pagreitės vien būnant šalia jūsų. Atkreipkite dėmesį į tokius ženklus kaip prakaituojantys delnai ar nervingas juokas. Vaikinai visada stengiasi kontroliuoti savo emocijas, o jeigu jam tai daryti sekasi sunkiai, kai jūs esate šalia, galite būti tikra, kad vaikinas jums yra neabejingas. Patarimas – padėkite jam atsipalaiduoti ir jis jums atsidėkos tapdamas puikiu vaikinu, kuriuo visada galėsite pasikliauti.

Jis jums išsipasakoja

Vyrai ir moterys išties labai skirtingi: merginos mėgsta daug kalbėti, o vyrai dažnai verčiau patyli; vaikinus kontroliuoja jų akys, merginas – jų jausmai. Moterys savo jausmus išreiškia be jokių savęs apribojimų ir baimės verkti, o vyrai – visas bėdas stengiasi išlaikyti savyje. Todėl, jei jums patinkantis vaikinas atsivers ir išreikš savo emocijas, laikykite tai dideliu pasiekimu. Kalbos apie jausmus, kuriuos jaučiate vienas kitam, išties labai suartins ir suformuos nepaprastą ryšį, kuris stiprins jūsų santykius net ir pačiais sunkiausiais gyvenimo etapais.

Atsakykite į jo veiksmus

Romantikoje svarbiausia tarpusavio sąveika ir tai galioja tiek emocine, tiek fizine prasme. Todėl visuomet stenkitės atsakyti į jo siunčiamus signalus ir į jo veiksmus. Jeigu jis atsisėda šalia jūsų, nepabėkite ir nepersėskite į kitą vietą. Jeigu jis paima jus už rankos, kitą kartą tai padarykite pati. Taip ir vaikinas supras, kad esate jam neabejinga.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt