Publikuota: 2009 spalio 14d. 13:17
15min.lt

Ekstrasensai: šaudė ne Kedys, o aukų bus daugiau

Rytoj 19.40 val. „Ekstrasensų mūšio“ dalyviai laidos žiūrovams pateiks begalę intriguojamų pasakojimų. Ar iš tiesų Drąsius Kedys gyvas? Kur jis slapstosi? Kas paspaudė ginklo gaiduką ir kodėl spėjama, kad bus dar dvi aukos?
D.Kedys
TV3 nuotr. / D.Kedys

Jau šį ketvirtadienį TV3 žiūrovų laukia speciali „Ekstrasensų mūšio“ laida. Dalyviai bandys atsakyti į visiems rūpimus su pedofilijos skandalu susijusius klausimus.

„Ką jis veikia, kas jam padeda ir ar jis dar gyvas? Daugelis laidos dalyvių pasakos, kad Kedys vis dar Lietuvoje. Kai kurie tvirtins, jog vyras slapstosi visai netoli Kauno. Perspėjame, kad kai kurių ekstrasensų vizijos privers sunerimti“, – apie rytdienos laidą pasakoja jos vedėjas Rimantas Bagdzevičius.

Nuo kai kurių ekstrasensų vizijų kūnas eis pagaugais.

„Yra giminių, kurie žino jo buvimo vietą. Kalbėti net negaliu. Jis pagrindinis, bet labai daug čia įvelta žmonių. Yra skaičius 18. Tai –18 diena. Bus dar dvi aukos“, – savo matymais pasidalys paslaptingiausia projekto dalyvė Verija.

Ar gali būti, kad dar šią savaitę vėl bus pralieta žmonių kraujo? Ir kas taip trokšta keršto, o gal, kad neišaiškėtų paslaptys? Ne vienas „Ekstrasensų mūšio“ laidos dalyvis tvirtins, kad mirtinus šūvius Kaune paleido visai ne D.Kedys, o kitas asmuo.

„Jis buvo jaunas, trumpais plaukais, skustas. Praktiškai vadinamasis skustagalvis. Šaudė ne Drąsius Kedys“, – konkrečiai ir užtikrintai pamąstymais dalysis ekstrasensas Marius.

Laidoje taip pat bus atskleista, kada ir kaip baigsis ši daug skausmo, apkalbų ir triukšmo sukėlusi istorija.

Neįtikėtinos „Ekstrasensų mūšio“ dalyvių vizijos – rytoj, spalio 15 dieną, 19.40 val. tik per TV3!

Skaityti visus komentarus 54
Komentuoti straipsnį
Žymės: Pedofilija
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 54
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga