Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Kviečiu šokti“ iškritusi Rita Pivoriūnaitė: jaučiuosi bjauriai. Nemoku pralaimėti (nuotraukos)

Rita Pivoriūnaitė su partneriu
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rita Pivoriūnaitė su partneriu
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kodėl Andrius Uksas nesiryžo Jolantos Paulauskienės pabučiuoti į lūpas? Toks klausimas kankino „Kviečiu šokti“ komisijos narius. Šokdamas sceną iš „Miegančiosios gražuolės“ , Andrius pakštelėjo Jolantai į skruostą.

„Gerai, kad ne į kaktą“, – nusijuokė komisijoje dirbęs Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas.

„Kai kitą kartą žadinsi moterį iš grožio miego, sugalvok iš anksto, ko nori. Nes dabar prižadinai, nešiojai ten, nešiojai šen“, – Andriui pastabų už šokį negailėjo ponia Zita.

Šį šeštadienį „Kviečiu šokti“ šokėjai šoko pagal gražiausias pasaulio pasakas. Laura ir Vadimas šoko sceną iš „Raudonkepuraitės“, Radži ir Ana – iš „Aladino“, Rūta Mikelkevičiūtė ir Adomas – iš „Spragtuko“ , Rita ir Karolis – iš „Mauglio“, Natalija ir Dainus – iš „Sniego karalienės“, Vilija ir Arturas – iš „Gražuolės ir Pabaisos“, Jeanas Claude‘as su Elena – iš „Anastasijos“.

Po Jeano Claude‘o valso Vytenis Pauliukaitis dešimt balų skyrė atsistojęs – būtent komisijos pirmininkas pageidavo, kad sporto treneris Jeanas savo jėgas išbandytų valso sūkuryje ir liko juo sužavėtas.

Net trims poroms komisija skyrė aukščiausius balus – po keturiasdešimt. Pirmąja – trečiąja vietas dalinosi Jeanas Claude‘as su Elena, Natalija Zvonkė su Dainiumi ir Rūta Mikelkevičiūtė su Adomu.

Žiūrovai tradiciškai daugiausiai balsavo už Radži ir Anos porą.

Šį kartą sutapo žiūrovų ir komisijos nuomonės. Mažiausiai balų iš komisijos ir mažiausiai iš žiūrovų gavo Europos kiokušin karate čempionė Rita Pivoriūnaitė ir jos partneris Karolis Levanaitis.

„Jaučiuosi bjauriai. Šlykščiai. Nemoku pralaimėti, – po transliacijos prisipažino Europos kiokušin čempionė. – Iš pradžių su Karoliu nenorėjome iškristi pirmi, paskui – antri, o kai neiškritome beveik tris mėnesius, patikėjome sėkme. Laikausi. Esu stipri.“

Tačiau jau kitą šeštadienį „Kviečiu šokti“ bus šokamas vilties šokis. Visos lapkričio mėnesį iškritusios poros gaus galimybę sugrįžti į projektą. Komisija spręs, kas grįš į projektą – Sakalas Uždavinys su Viktorija, Ilona Penkauskienė su Artūru ar Rita Pivoriūnaitė su Karoliu.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt