2015 03 12 /07:51

Donatas Motiejūnas įmetė 10 taškų, tačiau „Rockets“ patyrė pralaimėjimą

NBA reguliaraus sezono rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujamas „Houston Rockets“ (43/21) klubas Vakarų konferencijos turnyro lentelės kaimynų rungtynėse išvykoje 100:105 (29:26, 24:28, 21:26, 26:25) pralaimėjo „Portland Trail Blazers“ (42/20) krepšininkams. Pastarieji Vakaruose yra trečioje, o „Rockets“ – ketvirtoje vietoje.
Donatas Motiejūnas ir LaMarcusas Aldridge'as
Donatas Motiejūnas ir LaMarcusas Aldridge'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Blazers“ krepšininkai ketvirtąjį kėlinį prasdėjo pirmaudami 80:74, , tačiau per kelias minutes jų pranašumas išaugo iki dviženklio – 89:79.

Toks skirtuma laikėsi iki mačo pabaigos, tačiau likus maždaug dviem minutėms C.Breweris įmetė tritaškį, netrukus pridėjo dvitaškį ir „Rockets“ priartėjo – 95:99.

Po A.Afflalo baudos metimų C.Breweris smeigė dar vieną tritaškį, „Rockets“ apsigynė ir puolėjas dvitaškiu skirtumą sumažino iki minimumo – 100:101. Buvo likę 15 sek. ir „Rockets“ ėmėsi pražangų taktikos. A.Afflalo ir D.Lillardas baudas sumetė, tačiau daugiau tritaškių C.Breweriui pataikyti nepavyko ir „Trail Blazers“ laimėjo.

D.Motiejūnas savo komandai per 29 minutes įmetė 10 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit., 0/4 baud.), atkovojo keturis kamuolius,blokavo du metimus, kartą suklydo ir tris sykius prasižengė.

Be D.Howardo rungtyniaujanti „Rockets“ ekipa kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 47:69.

„Trail Blazers“: L.Aldridge'as (14 atk. kam.) 26, N.Batumas (9 atk. kam., 6 rez. perd.) 18, R.Lopezas (10 atk. kam.) 16, D.Lillardas (8 rez. perd.) 14... C.Kamanas (10 atk. kam.) 6.

„Rockets“: C.Breweris (6/11 dvit., 3/5 trit.) 23, J.Hardenas (7/16 dvit., 0/3 trit.) 18, T.Jonesas (12 atk.kam.) 17, T.Ariza 11.