2015 03 08 /09:37

Donatas Motiejūnas prie „Rockets“ pergalės prisidėjo 18 taškų

NBA reguliariajame sezone „Houston Rockets“ (43/20) komanda pradėjo rimtą išbandymą – keturių iš eilės mačų išvykoje serija. Prieš tai „Raketos“ išvykose buvo pralaimėjusios tris rungtynes iš eilės, tačiau šįkart iškovota pergalė – 114:100 (25:28, 30:20, 33:25, 26:27) įveiktas „Denver Nuggets“ (22/41) klubas.
Donatas Motiejūnas ir Wilsonas Chandleris
Donatas Motiejūnas ir Wilsonas Chandleris / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Rockets“ ekipa rungtynes pradėjo prastai – „Nuggets“ labai greitai įgijo dviženklę persvarą (24:13). Tačiau puikiai prie komandos pritapęs naujokas Corey Breweris padėjo eigą pakeisti.

Puolėjo pasirodymas aikštėje pažadino „Rockets“ puolimą. Antrajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes C.Breweris jau buvo surinkęs 9 taškus, o skirtumą tritaškiu persvėrė Donatas Motiejūnas – 33:32. Prieš pertrauką „Rockets“ jau turėjo dviženklę persvarą, tačiau neišlaikė ir pirmavo 55:48.

Trečiajame ketvirtyje „Nuggets“ ilgai lipo varžovams ant kulnų, tačiau tragiškai sužaidė ketvirčio pabaigą. Likus žaisti 2 su puse minutės „Rockets“ pirmavo tik 76:71, tačiau laimėjo atkarpą 12:3 ir tvirtai pirmavo – 88:73. „Nuggets“ lemiamame ketvirtyje jau mačo eigos nepakeitė.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 30 su puse minutės įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, dukart prasižengė, po kartą blokavo varžovo metimą ir bloką gavo pats.

„Nuggets“: W.Chandleris (4/5 trit.) 26, R.Foye 20, T.Lawsonas (8 atk. kam., 10 rez. perd.) 13, D.Gallinari (1/7 trit.) 11, W.BArtonas 10.

„Rockets“: J.Hardenas (6/15 dvit., 2/4 trit., 10/11 baud., 7 rez. perd.) 28, C.Breweris (8/10 dvit., 1/6 trit.) 24, T.Ariza 19, D.Motiejūnas 18, J.Smithas (10 atk. kam.) 10.