TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2010 12 16

Gintarė Petronytė: „Aikštelėje turėjau pamiršti visas draugystes“

Lietuvė Gintarė Petronytė trečiadienį Kaune per 13 minučių padarė viską, kad buvusiai savo komandai „Viči-Aistėms“ pakenktų kuo labiau. Aukštaūgė pelnė 8 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Vis dėlto to neužteko, kad „Galatasaray“ parklupdytų daugkartines Lietuvos čempiones ir mūsų šalį turkės paliko tuščiomis.
Gintarė Petronytė
Gintarė Petronytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 2 Draugystė Moteris

„Sveikinimai „Viči-Aistėms“. Tai buvo tikrai pelnyta pergalė. Kaunietės žaidė gražiai. Jos puikiai pataiko iš toli, ypač namuose, o įmesti gali praktiškai visos. Išanalizavome varžoves, puikiai jas pažinojome, bet nepavyko jų sustabdyti. Labai prastai žaidžiame išvykose, todėl lieka džiaugtis namuose pasiekta pergale prieš „Spartak“ komandą. Manėme, kad ši pergalė mus užves, bet iš išvykų dar neparsivežėme nė vienos pergalės. Viskas būtų gerai, jei komanda rodytų gerus rezultatus. Sudėtį turime tikrai gerą, bet žaidimas nesiklijuoja. Nors jau arti Naujieji, esame turnyro lentelės uodegoje. Džiaugiuosi, kad žaidžiu tokioje stiprioje komandoje. Tikiuosi, kad pakilsime iš duobės ir pateksime į kitą etapą“, – po rungtynių kalbėjo G.Petronytė.

– Kaip vertinate savo žaidimą?

– Tikrai nesu patenkinta savo rezultatais. Galima žaisti kur kas geriau. Tačiau kažkas yra mums visoms. Išvykose rungtyniaujame labai prastai, tarsi neatpažįstamai.

– Ar Turkijoje požiūris į moterų krepšinį skiriasi nuo Lietuvos?

– Kadangi Turkija yra kelis kartus didesnė už Lietuvą, sirgalių susirenka žymiai daugiau. Turime labai didelę sirgalių grupę. Tačiau nors Lietuvoje susirenka mažiau žiūrovų, jie tikrai palaiko komandą ir jai padeda. Kadangi „Viči-Aistės“ demonstruoja gerą žaidimą, aistruolių turėtų tik daugėti.

– Koks jausmas kovoti su buvusia komanda?

– Jau Turkijoje buvo keista, o čia, Lietuvoje, buvo dar keisčiau. Sava salė, sava komanda. Kartais jaučiuosi kaip treniruotėje. Bet atstovauju „Galatasaray“, todėl aikštėje turiu pamiršti drauges ir padėti laimėti Turkijos klubui, nes tai yra mano darbas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius