2015 01 11

Jonas Valančiūnas įmetė 15 taškų, o „Raptors“ be didesnio vargo perlipo per „Celtics“

Pergalę NBA čempionato mače šeštadienį iškovojo namuose žaidusi „Toronto Raptors“ (25/11) ekipa su Jonu Valančiūnu, kuri 109:96 (19:26, 28:17, 35:22, 27:31) be didesnio vargo įveikė „Boston Celtics“ (12/23) krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Sėkmingiau startavę svečiai iš Bostono atitrūko pirmajame kėlinyje (21:12). 9 taškais „Celtics“ pirmavo ir antrajame ketvirtyje (40:31), bet tuomet iniciatyvą perėmė šeimininkai ir spurtavo 13:0.

„Raptors“ šį sezoną laimėjo visas 14 rungtynių, kai leido varžovams įmesti mažiau nei 100 taškų.

26 minutes žaidęs Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas J.Valančiūnas įmetė 15 taškų (7/11 dvitaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik po 19 taškų pelnę Kyle‘as Lowry (3/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Louisas Williamsas (3/9 tritaškiai).

Po 15 pridėjo Amiras Johnsonas ir Jamesas Johnsonas (10 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Kelly Olynykas surinko 23 taškus (5 atk. kam.), Avery Bradley – 17, Jaredas Sullingeris – 13 (10 atk. kam.), Marcusas Smartas – 12, Brandonas Bassas – 10 taškų (6 atk. kam.).

Portlando „Trail Blazers“ – Orlando „Magic“ 103:92

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius