2011 04 11

Moterų Eurolygą laimėjo Salamankos krepšininkės, Agnės Abromaitės ekipa – ketvirta

2010–2011 metų sezono FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro čempionėmis pirmą kartą klubo istorijoje tapo Salamankos „Halcon Avenida“ (Ispanija) krepšininkės.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jos sekmadienį Jekaterinburge finišavusio finalo ketvirto turnyro didžiajame finale 68:59 (14:8, 16;14, 20:16, 18:21) nugalėjo keturių pastarųjų sezono turnyro čempionę Vidnojės „Sparta & K“ (Rusija) komandą.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Silvia Dominguez, 13 – Alba Torrens, 12 – Sancho Lyttle.

Čempionės titulą praradusios ekipos gretose sėkmingiausiai žaidė Taj McWilliams, 16 taškų pridėjo – Sue Bird, 12 – Epifaniya Prints.

Agnės Abromaitės Valensijos „Ciudad Ros Casares“ (Ispanija) komanda finalo ketverto turnyro mačą dėl trečiosios vietos 52:64 (12:12, 15:12, 14:18, 11:22) pralaimėjo šeimininkėms Jekaterinburgo UMMC (Rusija) krepšininkėms ir liko ketvirta.

Lietuvos krepšininkė pelnė 3 taškus bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 13 minučių A.Abromaitė pataikė 1 dvitaškį metimą iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3.