Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2010 12 12

Paaiškėjo Lietuvos moterų rinktinės varžovės 2011 metų Europos krepšinio čempionate

Šeštadienį Lodzėje (Lenkija) buvo ištraukti 2011 metų Europos moterų krepšinio čempionato burtai, po kurių savo varžoves sužinojo penkiolika penkiolika rinktinių.
A.Paulauskas Lietuvos moterų krepšinio rinktinės trenerių štabe darbavosi 1996–2008 metais
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Moteris

Lietuvos krepšininkės pirmajame čempionato etape žais trečioje A grupėje su Senojo žemyno vicečempionės Rusijos, Turkijos bei Slovakijos rinktinėmis, rašo musukrepsinis.lt.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas burtų rezultatus pasitiko ramiai: „Dėl burtų gali dejuoti, o vėliau laimėti. Gali ir džiaugdamasis pralaimėti. Dar yra daug laiko, daug priklausys nuo to, kokias sudėtis pavyks komandoms surinkti. Tiesa, 2011–ųjų Europos čempionatas priešolimpis, o į juos visi atvyksta stipriausios sudėties“.

Panašiai Lietuvos nacionalinės komandos treneris LKF svetainei kalbėjo ir apie A grupę. „Mūsų grupė yra lygi, stipri. Rusija tradiciškai labai stipri, Slovakija buvo patekusi į duobę, dingusi iš moterų krepšinio žemėlapio, tačiau pakilo. Turkija yra kietas riešutas, tačiau su ja visada laimėdavome, tik pastarajame Europos čempionate nepasisekė. Su visomis varžovėmis galima žaisti ir laimėti“, tvirtino A. Paulauskas.

Treneris apgailestavo, kad pastaruoju metu traumos kamuoja pagrindines Lietuvos rinktinės krepšininkes iš rikiuotės iškrito Aušra Bimbaitė, Sandra Linkevičienė dar tik rengiasi sugrįžti į aikštę po priverstinės mėnesio pertraukos. Tačiau yra ir kuo pasidžiaugti.

„Malonu, kad gerai žaidžia Kauno „VIČI–Aisčių“ jaunimas. Tikiuosi, kad iki Europos čempionato dar labiau pasitemps tos, kurios jau žaidė moterų rinktinėje ar galėtų joje žaisti“, - sakė A. Paulauskas.

Europos čempionės Prancūzijos varžovėmis D grupėje bus Graikijos, Kroatijos ir Latvijos ekipos.

B grupėje susitiks Čekijos, Baltarusijos, Didžiosios Britanijos ir Izraelio komandos, o C grupėje žais Lenkijos, Ispanijos, Juodkalnijos rinktinės bei atrankos turnyrą laimėjusi ekipa.

Atrankos turnyras prasidės 2011 metų birželio 3 dieną. A grupėje Vengrijoje be šeimininkių žais Bulgarijos, Suomijos, Olandijos ir Ukrainos komandos, o B grupėje Italijoje rungtyniaus Serbijos, Belgijos, Vokietijos, Italijos ir Rumunijos rinktinės.

Grupių nugalėtojos birželio 12 ir 15 dienomis tarpusavy kovos dėl vienintelio kelialapio į Lenkiją.

Moterų Senojo žemyno pirmenybės vyks ateinančių metų birželio 18 – liepos 3 dienomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius