2015 02 05

Po nesėkmės Europos taurėje Virginijus Šeškus: „Gal treniruotėse reikia kažką keisti?“

„Lietuvos ryto“ krepšinio klubo treneris Virginijus Šeškus po nesėkmės Lenkijoje su Zgoželeco „Turow“ 93:104 teigė, kad pagrindinės jo vadovaujamos ekipos pralaimėjimo priežastys – laiku nepataikyti tritaškiai metimai, neatkovoti kamuoliai ir silpna gynyba trečiajame kėlinyje, rašoma klubo internetiniame puslapyje.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vilniečiai 93:104 nusileido Zgoželeco klubui ir kitą savaitę namuose žais lemiamas rungtynes dėl patekimo į kitą Europos taurės etapą su Ostendės „Telenet“ krepšininkais.

„Jau anksčiau sakiau, kad „Turow“ – greitai bėganti komanda. Būtent žaibiškose varžovų atakose ir praleidome tritaškius metimus. Tada mes norėjome labai greitai atsilošti ir pradėjome žaisti po vieną“, – apie rungtynių lūžį trečiajame kėlinyje kalbėjo strategas.

„Vėliau vyrai viską suprato ir visa laimė, kad garbingai sužaidėme susitikimo pabaigą.

Mes, kaip tritaškininkų komanda, per pirmus tris kėlinukus negalėjome pataikyti iš toli. M.Gecevičiui pavyko prisitaikyti tik susitikimo pabaigoje – tada mes pradėjome tirpdyti varžovų pranašumą“, – kalbėjo V.Šeškus.

Vilniaus klubo vairininkas toliau ieškojo nesėkmės priežasčių.

„Šiandien mes keitėme žaidėjus, gynybos sistemas.

Tačiau darėme vaikiškas klaidas, o didžiausia bėda – lenkai puolime atkovojo 13 kamuolių. „Turow“ – fiziškai stipresnė komanda.

Varžovų ekipoje negalėjome sulaikyti gerai pataikančio vidurio puolėjo D.Kuligo, kuris pelnė 27 taškus. Ypač sunku apsiginti, kai jis meta tritaškius greitame puolime“, – teigė treneris.

„Trečiajame kėlinyje vėl paleidome rungtynių kontrolę. Lygtais vyrai supranta, kad reikia agresyvumo gynyboje. Taisytinų dalykų yra daug, galbūt treniruotėse reikės dar kažką keisti. Nežinau, ką daugiau pasakyti. Reikės žiūrėti rungtynių įrašą ir vėl viską analizuoti“.