Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 16d. 21:03

„Šiaulių“ treneris Gediminas Petrauskas: „Sėkmė jiems buvo ne šalia, o rankose“

„Šiauliai“ po taiklaus Courtney Fellso tolimo metimo pralaimėjo Turkijos „Ušak Sportif“
Alvydo Januševičiaus nuotr. / „Šiauliai“ po taiklaus Courtney Fellso tolimo metimo pralaimėjo Turkijos „Ušak Sportif“

FIBA Iššūkio taurės krepšinio turnyras „Šiauliams“ baigėsi emocingai ir dramatiškai. Po neįtikėtino Courtney Fellso metimo nuo vidurio linijos Turkijos „Ušak Sportif“ laimėjo lemiamą kovą 78:75. „Šiaulių“ treneriui ir komandai – šokas. Turkijos komanda – skraido padebesiais. „Šiaulių“ sirgaliams – adrenalino pusmečiui.

FIBA Iššūkio taurės krepšinio turnyre „Šiauliai“ iki paskutinės sekundės turėjo vilties laimėti, tą pačią sekundę prarastas kamuolys įkrito tiesiai priešininkų snaiperiui Courtney Fellsui į rankas.

Ozano Bulkazo nuomone, „Ušak Sportif“ iki paskutinių minučių bėgo iš paskos.

Likus 0,2 sekundės iki finalinės sirenos, kamuolys, stebint gausiai susirinkusiems ir su didžiule viltimi stovintiems bei skanduojantiems žiūrovams, pakilo gerokai už vidurio linijos ir nusileido tiesiai į „Šiaulių“ krepšį.

Pergalės troškulio nepakeitė jau svajojamas pratęsimas. Lygus rezultatas persisvėrė priešininkų naudai ir užbaigė šiauliečių kovą Iššūkio taurės varžybose.

Turkijos ekipos strategas Ozanas Bulkazas pasveikino Šiaulių komandą, kad ji turi puikius sirgalius. Taip pat pasidžiaugė, kad sėkmė šįkart buvo „Ušak Sportif“ pusėje.

„Kamuolys yra apvalus“, – kartojo treneris, laikydamasis oriai, nors ką tik kartu su komanda voliojosi ant krepšinio aikštelės parketo.

Rūbinėje – kapų tyla. Visą žaidimą persekiojo jaudulys, tačiau pati pabaiga buvo labai skaudi.

O.Bulkazas akcentavo, kad jo komanda visas rungtynes negalėjo išsiveržti į priekį. Jo nuomone „Ušak Sportif“ iki paskutinių minučių tarsi bėgo iš paskos.

„Šiaulių“ treneris Gediminas Petrauskas sake, kad komandai reikės dviejų dienų atsigauti po patirto šoko.

„Rūbinėje – kapų tyla. Visą žaidimą persekiojo jaudulys, tačiau pati pabaiga buvo labai skaudi.“

G.Petrauskas nekaltino prastai įmestų baudų, kurių prametė daugiau nei pusę. Jo teigimu, net ir su visomis nesėkmėmis „Šiauliai“ sugebėjo iškovoti lygiąsias iki paskutinės varžybų sekundės.

O kas nutiko toliau? Treneris sako, kad paskutinę varžybų sekundę teks panagrinėti dar daugybę kartų – nežinia, kur buvo tikroji klaida: „Sėkmė jiems buvo ne šalia, o rankose.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek