2010 12 17

„VIČI–Aistės“ per kėlinį nepraleido nė taško

Dar vieną pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo „VIČI–Aisčių“ komanda. Ji svečiuose 78:61 įveikė Klaipėdos „Lemminkainen“ penketą. Įdomu, kad klaipėdietės per trečią kėlinį nepelnė nė vieno taško.
Kauno „VIČI-Aistės“
Kauno „VIČI-Aistės“ / BFL/Laimučio Brundzos nuortr.
Temos: 1 Moteris

Pirmoji rungtynių pusė tokios atomazgos tikrai nežadėjo. Prieš ilgąją pertrauką viešnios pirmavo vos 2 taškais, tačiau trečią ketvirtį laimėjo 18:0. Paskutinis kėlinys jau nieko nebelėmė, nors klaipėdietės dar bandė priešintis ir skirtumą šiek tiek sumažino.

„VIČI–Aisčių“ gretose rezultatyviausia buvo 14 taškų surinkusi A.Kemežys. Šeimininkių klube pasižymėjo L.Povilonytė – 18 taškų.

Tai buvo vienuolikta iš eilės lyderių pergalė. Klaipėdietės liko antroje vietoje, jos turi 7 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Kitose penktadienį vykusiose rungtynėse antrą pergalę iškovojo Šiaulių „Rūta“. Priešpaskutinę vietą čempionate užimančios šiaulietės 74:68 įveikė penktą vietą turnyre užimančią MRU ekipą (5 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų).