15min be reklamos
2021 01 03, 16:57

Apie Th.Heurtelio skandalą prabilęs „Barcos“ kapitonas: „Klubas yra aukščiau už žaidėjus“

Praėjus beveik dviem savaitėms po garsiai nuskambėjusio „Barcelona“ klubo ir Thomaso Heurtelio konflikto prabilo pirmasis katalonų ekipos krepšininkas. Tai – klubo kapitonas Pierre'as Oriola.

28-erių ispanas prisiminė incidentą, kai sužinojusi, jog Th.Heurtelis už akių susitarė su Madrido „Real“ klubu, jo komanda paliko prancūzą Stambule po Eurolygos rungtynių.

„Situacija nemaloni, bet tai buvo klubo sprendimas. Klubas yra aukščiau už žaidėjus, vadovus, kapitonus, trenerius, visus kitus. Tad klubas ir sprendžia, – „La Resistencia del Palau“ leidiniui kalbėjo ketvirtą sezoną Barselonoje rungtyniaujantis žaidėjas. – Turime gerbti klubo sprendimą – taip jau yra.“

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Pierre'as Oriola
Getty Images/Euroleague.net nuotr./Pierre'as Oriola

P.Oriolai komandos draugo situacija buvo svarbi ir dėl simbolinės reikšmės – abu jie karjerą „Barcoje“ pradėjo tuo pat metu.

„Tai – komplikuota situacija, palietusi daugelį. Mane ji paveikė ypatingai, nes Thomasas atvyko į klubą tais pačiais metais, kaip ir aš. Jis buvo mano kambariokas, turėjome stiprų ryšį“, – sakė ispanas.

Jis buvo mano kambariokas, turėjome stiprų ryšį.

Th.Heurtelis vis dar priklauso „Barcelona“ klubui, tačiau nesitreniruoja su komanda jau nuo gruodžio 22-osios.

Klubas ir krepšininkas ieško būdų, kaip nutraukti bendradarbiavimą ir surasti prancūzui naują darbovietę, tačiau katalonai jau ne sykį aiškiai įvardijo, kad išleis įžaidėją tik į užsienio, ne Ispanijos klubą.

„Žaidėjų perėjimai Eurolygoje gali įvykti iki sausio 6 dienos, tad reikės greitų sprendimų, – šios savaitės pradžioje sakė „Barcelona“ organizacijoje profesionalaus sporto sekcijos vadovo pareigas einantis Albertas Soleras. – Thomasas nebėra šios komandos dalis. Mes palengvinsime jo išvykimą. Jei jis sudarys kontraktą su Ispanijos klubu, tuomet „Barcelona“ nemokės jam kompensacijos.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek