2022 12 08

Berlyne dominavę Eurolygos lyderiai pratęsė ALBA agoniją

Eurolygoje pirmaujanti Stambulo „Fenerbahče“ (10-2) savo dominavimą pratęsė ir Berlyne, kur nepasigailėjo ALBA (3-9) ekipos. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai vokiečius sutaršė net 104:75 (24:18, 30:17, 30:17, 20:23).
Jaleenas Smithas prieš Carseną Edwardsą
Jaleenas Smithas prieš Carseną Edwardsą / Scanpix/IMAGO/Nordphoto nuotr.

„Kanarėlėmis“ Turkijoje vadinama komanda Vokietijos sostinėje pirmavo nuo pradžios iki pabaigos.

Nė neįpusėjus pirmajam kėliniui „Fenerbahče“ pranašumas jau pasiekė dviženklį (17:5), o ALBA kiek geresnę atkarpą sužaidė tik antrame ketvirtyje, kai skirtumas tarp komandų buvo ištirpęs iki 3 taškų.

Vis dėlto fantastiškai kėlinį užbaigęs Stambulo klubas spurtavo 24:8 ir įpusėjus mačui jau triuškino varžovus – 54:35.

Dar vieną įspūdingą atkarpą svečiai sužaidė trečiame ketvirtyje, kai spurtas 22:4 išaugino D.Itoudžio komandos pranašumą net iki 34 taškų (79:45).

Niekas nepasikeitė ir ketvirtame kėlinyje, o įspūdingai puolusi Turkijos komanda iškovojo pergalę didžiuliu skirtumu.

Įdomu tai, kad nors Stambulo klubas viršijo 100 taškų ribą, nė vienas žaidėjas nepelnė daugiau negu 13 taškų, o dviženklį taškų skaičių surinko net aštuoni krepšininkai.

Šis laimėjimas reiškia, kad „Fenerbahče“ ir po dvylikto Eurolygos turo išlaikys vienvaldės lyderės poziciją. ALBA ekipai tai buvo jau devintas pralaimėjimas iš eilės po to, kai vokiečiai startavo laimėdami triskart paeiliui.

ALBA: Jaleenas Smithas 15, Benas Lammersas (5 per. kam.) ir Maodo Lo po 12, Johannesas Thiemannas 10.

„Fenerbahče“: Carsenas Edwardsas (8 rez. perd.) ir Marko Guduričius (6 rez. perd.) po 13, Johnathanas Motley 11, Metecanas Birsenas, Nigelas Hayesas-Davisas, Tonye Jekiri (10 atk. kam.), Devinas Bookeris ir Nickas Calathesas (7 rez. perd.) po 10.