2023 01 19, 19:17

„Crvena zvezda“ strategas prieš išvyką į Kauną: „Milžiniškos svarbos rungtynės“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą kausis prieš Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą, o į Lietuvą atvykstančios Serbijos ekipos atstovai „Žalgirio“ arenoje laukia sudėtingų rungtynių.

Greta turnyrinėje lentelėje besirikiuojančios „Žalgirio“ (11-8) ir „Crvena zvezda“ (10-9) ekipos šį sezoną žais antrą sykį. Pirmąją akistatą gruodį 77:73 laimėjo serbai.

Jie pastaruoju metu žaidžia ypač gerai – „Crvena zvezda“ nuo lapkričio pradžios, kai vyriausiuoju treneriu buvo paskirtas Duško Ivanovičius, laimėjo 9 rungtynes iš 12.

Bet ir „Žalgiris“ nepėsčias – nepaisant sezoną jam užbaigusios Keenano Evanso traumos, kauniečiai iš pastarųjų šešerių rungtynių triumfavo penkeriose.

„Tai milžiniškos svarbos rungtynės prieš komandą, kuri žaidžia kietai, disciplinuotai ir atkakliai, – sakė Belgrado ekipą treniruojantis juodkalnietis D.Ivanovičius. – Jie parodė kokybę prieš visas Eurolygos komandas, įveikė stiprias komandas. Ypač namuose jie yra stabilūs. Bandysime laimėti.“

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Duško Ivanovičius
Getty Images/Euroleague.net nuotr./Duško Ivanovičius

Panašiai pagarbiai apie „Žalgirį“ atsiliepė ir po 6,3 taško Eurolygoje renkantis Nikola Ivanovičius.

„Labai sunkiai juos įveikėme Belgrade, o nuo tada nemanau, kad jie stipriai pasikeitė. Jie žaidžia kietai, turi puikius žaidėjus, kaunasi dėl kamuolių puolime, tad tikimės sunkių ir daug pareikalausiančių rungtynių“, – sakė serbas.

„Žalgiris“ ir „Crvena zvezda“ į kovą stos penktadienį 20 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 24sek